Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange love zmiany w trakcie umowy

ROZWIĄZANE

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13870
  • 57048
  • 685

Orange love zmiany w trakcie umowy

@Januszbba Już pisaliśmy o switchu dla IPTV w innym wątku. Prędkość netu nie ma nic wspólnego z multiroomem. IPTV jest poza pasmem przeznaczonym na net i z niego nie korzysta, tak jak było wcześniej w technologii VDSL-miedzianej

Możesz domówić multiroom bez zmian w dotychczasowej umowie


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 778
  • 2664
  • 0

Orange love zmiany w trakcie umowy

@agat13  Dzięki

 

@agat13 A muszę iść do salonu czy mogę to zrobić przez internet żeby dołożyć tylko  multiroom? 🙂

 

________________
* Scalenie wpisów – moderator Michał


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2638
  • 10838
  • 100

Orange love zmiany w trakcie umowy

@Januszbba prędkość internetu, pakiet tv, telefon tak jak pisze @agat13 pozostaną bez zmian tylko będziesz miał trzeci dekoder multiroom i o 10 zł wyższy rachunek 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 778
  • 2664
  • 0

Orange love zmiany w trakcie umowy

@Pablo5 super 🙂 A jak ktoś nabył z innego źródła dekoder do multiroom od orange i zapłaci tylko za multiroom to nie będzie to działało?


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2638
  • 10838
  • 100

Orange love zmiany w trakcie umowy

@Januszbba mozesz zapytać się na Orange czacie konultanta to moze ci kurierem wyślą. Wydaje mi się ze bardziej w salonie załatwisz tą sprawę 🙂


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2205
  • 12361
  • 57

Orange love zmiany w trakcie umowy


@Januszbbanapisał(-a)

@IreneuszCD  sprawa wygląda tak mam 2 miesiące do końca umowy ale jeszcze niechce podejmować decyzjii ogólnie co do orange love  i chce tylko dołożyć multiroom.


Już możesz nową umowę wdrożyć, ja bym nie czekał do końca 😉

Chcę kupić

Klient indywidualny

Nasi doradcy są dostępni
pon.-pt. 8:00-22:00
sb.-nd. 9:00-17:00


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 778
  • 2664
  • 0

Orange love zmiany w trakcie umowy

@IreneuszCD powód wyda się śmieszny 🙂 ale wstrzymuje się z decyzją bo liczę na jakiś prezent od orange za przedłużenie umowy 🙂 a mam ważną umowe do maja 🙂 a zazwyczaj coś na święta dawali hah 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13870
  • 57048
  • 685

Orange love zmiany w trakcie umowy

@Januszbba Nie za bardzo rozumiem "z innego źródła dekoder"... i  "zapłaci tylko za multiroom". Mie ma innego źródła...nie zapłacisz za coś, czego nie masz w systemie.

W świetle tego, co czytałem ostatnio, to w prezencie będą podwyżki opłat za dzierżawę sprzętu (dekoderów) . Zacytuję : taniej już było

Pamiętaj o TV Go...więcej dekoderów-mniej urządzeń mobilnych

 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2638
  • 10838
  • 100

Orange love zmiany w trakcie umowy

@Januszbba   dokładnie tak jak pisze @agat13 nie będzie działać bo musi być do tego dekodera przypisane  uprawnienia czyli twój obecny pakiet TV oraz nr seryjny dekodera musi być przypisany do Twojego konta n a Mój Orange 🙂 Najlepiej skontaktuj się z infolinią Orange tak jak pisze @IreneuszCD  w sprawie dodatkowego multirooma lub na  Orange czacie 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 778
  • 2664
  • 0

Orange love zmiany w trakcie umowy

@Pablo5 To ciekawe po co ktoś w internecie sprzedaje modemy i dekodery od orange skoro i tak nie będzie mógł ich użyć a tu widziałam takie ogłoszenia.

 

@agat13 Pani na czacie mi powiedziała że mając 3 multiroom to na orange tv go możesz mieć na  3 urządzeniach maks.

 

_______

* Scalenie wpisów - Bartłomiej