Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange TV oraz NC+


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 24
  • 0

Orange TV oraz NC+

Witam Was.

Posiadam umowę w Orange na Orange Love oraz umowę w NC+ na pakiet Extra+. Obydwie umowy są na mnie. Czy jest możliwość aby na dekoderze Orange zaświeciły się kanały z pakietu NC+? Coś na zasadzie "skoro mam odrębna umowę w NC+ to czemu mam nie skorzystać z ich kanałów na dekoderze Orange skoro są partnerami". 

 

Z góry dziękuję za pomocne wyjaśnienia 🙂

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange TV oraz NC+

Jeśli masz odrębną umową z nc+, to możesz kanały oglądać na dekoderze nc+. Jeśli chcesz oglądać je na dekoderze Orange (nie zawsze lista kanałów pokrywa się 1:1), to musisz podpisać umowę w Orange na pakiet dodatkowy nc+. Niestety to się nie łączy.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 24
  • 0

Orange TV oraz NC+

Chodziło mi dokładnie o pakiet Multi+ oraz Canal+Discovery oraz Canal+Seriale. Skoro nie można aktywować nawet 5 kanałów z Multi+ w ofercie Orange mając odrębna umowę z NC+ to szkoda 😞


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange TV oraz NC+

A długo masz umowę w nc+? może przy końcu rozważ skorzystanie z oferty tylko jednej z firm?

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 24
  • 0

Orange TV oraz NC+

Długość oferty nie ma znaczenia. Mam potrzebę mieć odrębne umowy z różnych względów. A abonentem NC+ jestem od 10 lat (wcześniej Cyfra+) 😉

Anonim

Nie dotyczy

Orange TV oraz NC+

@coo to co chciałbyś mieć w Orange, niestety nie wypali, niby Orange jest partnerem NC+ , ale to odrębne firmy, oferta NC+ nie zagości w Orange w pełni, podobnie jest w sieciach kablowych czy Cyfrowym Polsacie, nie połączysz ofert, każdy operator udostępnia abonentowi to za co płaci, nie ma opcji by u innego operatora ten pakiet działał, bo masz na niego uprawnienia.