Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange TV Go na Android TV


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Orange TV Go na Android TV

@Henryk12  nigdzie nie napisałem że mówisz nieprawdę, tylko że pisanie w kółko tego samego w różnych tematach i wątkach nic nie pomoże. Rozumiemy i wiemy że nie ma apki która byłaby dostępna na androidboxy i telewizory, ale my na forum nic na to nie poradzimy. Napisz na PW do moderatorów forum niech przekażą problem dalej do inżynierów/programistów Orange, my tu niestety nie mamy mocy sprawczej aby apka powstała i nie jesteśmy od tego.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Orange TV Go na Android TV

W Canal+ Online nie ma wcale TVP1, TVP2, TVP SPORT w tym jest problem u nich i nie dają nie wiadomo czemu, w IPLA podobnie jest porobione, też nie ma tego,TVP1, TVP2, TVP SPORT,

ta aplikacja TVP SPORT co wyszła, zacina na ANDROID TV 9.0, też meczu nie obejrzysz tylko reklamy cały w meczu będziesz oglądać,.bo serwery im siadają i przy zwieszeniu reklamy tam od nowa, a ja tego naziemnie nie odbieram z naziemnej TVP1, TVP2, TVP SPORT w tym kraju, tereny za mocno zalesione, przygraniczne, nie dochodzi.

Na TVP VOD nie ma te kanały też.

W Orange Go TV jest , ale jak oglądać? Teraz jest EURO 2020 i to jest najważniejsze.

Przy niespodziankach na WHD-80 z usługi satelitarnej połączonej z net na stałe też nie idzie.

 

Chyba, że go na stałe od internet odłączyć, ten WHD-80, tylko od czasu do czasu podłączać.

ale wtedy lampka miga i zwiesza czasami, testuje połączenia, .ale działa tylko bez atrakcji dopóki jest dobry sygnał satelitarny, max 1 miesiąc i jak go nie zwiesi i nie będzie krzyczał o połączenie z modem czy internet. A jak sygnał satelitarny zniknie tak się też stanie.

 

_______________

Post edytowany - Rafał

 

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Orange TV Go na Android TV


@Henryk12napisał(-a)

Dobrze komuś mówić i pisać jak ty i  jak dajmy mieszkasz w dużym mieście, masz dostęp od szybkiego netu i nie masz problemu z odbiorem i masz pełno usług do wyboru telewizyjnych też z dobrym odbiorem naziemnej.


 @Henryk12  z Orange mam tylko neta, tv mam z satelity (platforma C+) i wcale nie mam takiego wielkiego wyboru jak piszesz choć mieszkam w mieście to nie mam dostępu do innych usług tv poza satką i dvb.

Anonim

Nie dotyczy

Orange TV Go na Android TV

@Henryk12  nie wiem jaką masz antenę sat, ale ja mam 90 cm i chmury czy deszcz mi nie straszne, burza to co innego, zresztą w burzę sam odłączam tuner sat, bo w razie pecha cały sprzęt by mi spaliło, jednak burze nie są co dzień i da się obejść bez TV, co do naziemnej TV DVB-T, to jeśli las w okolicy, to kwestia wyższego masztu i masz sygnał, kuzyn 4 metrowy maszt na dachu domu stawiał, bo niedaleko lasu mieszka i naziemną TV odbiera, więc jak się chce to się da, narzekanie nie prowadzi do niczego.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 83
  • 0

Orange TV Go na Android TV

Prawdopodobnie aplikacji na android tv nigdy nie będzie ze względów finansowych .wyobraź sobie że taka aplikacja jest i każdy kto posiada orange tv , korzysta z tej aplikacji na swoim smart tv lub jakiejś przystawce z androidem do tv , to nie musiałby płacić dodatkowo 10 zł za multiroom i co za tym idzie firma orange nie zarobiłaby , dlatego moim zdaniem taka aplikacja na android tv nigdy nie wyjdzie 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2377
  • 9857
  • 85

Orange TV Go na Android TV

@remonka,

zobacz sobie ten temat 2021 roku. Chyba jest nieaktualny ale warto zerknąć: https://nasz.orange.pl/t5/Telewizja/Czy-b%C4%99dzie-dost%C4%99pna-aplikacja-na-Smart-TV-i-Android-TV...

Podeśle tez pomysł który był zrealizowany https://nasz.orange.pl/t5/Telewizja/Czy-b%C4%99dzie-dost%C4%99pna-aplikacja-na-Smart-TV-i-Android-TV... 

W postaci dekodera 4K Stream z Android.  🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 83
  • 0

Orange TV Go na Android TV

Niestety trzeba specjalnie wykupić dekoder 4k stream żeby mieć tę aplikacje 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2377
  • 9857
  • 85

Orange TV Go na Android TV

@remonkato jest prawda. 🙂