Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 40, Guru *****
  • 25625
  • 14913
  • 1146

Orange TV Go - korzystanie za granicą

Jeśli nie jesteś cudzoziemcem, to na pewno masz adres prawny w Polsce w systemach Orange

.
Tob
Poziom 19, Pasjonat
  • 288
  • 162
  • 1

@Piotrekk85napisał(-a)

Jeśli nie jesteś cudzoziemcem, to na pewno masz adres prawny w Polsce w systemach Orange

Obecnie jestem Polakiem 😉

Czyli powinienem mieć dostęp do Orange Go kanałów które tam są dostępne wyłączając te dostępne w strefie domowej (kanały TVP).

——
Tob
Poziom 19, Pasjonat
  • 288
  • 162
  • 1

@Piotrekk85napisał(-a)
Jak masz konto na vod.tvp.pl i masz dostęp dodatkowy zweryfikowany przez płacenie abonamentu rtv (dla poczty), to dostęp też powinieneś mieć (przynajmniej w teorii).

Nie. Tam nie mam konta i nie będę zakładał. 
player.pl, Orange - dość. 
Miesiąc odpoczynku od propagandy z Woronicza 🙂

——
Poziom 40, Guru *****
  • 25625
  • 14913
  • 1146

Ja tylko Ojca Mateusza oglądam Emotikon: Szczęśliwy
.
Tob
Poziom 19, Pasjonat
  • 288
  • 162
  • 1

@Piotrekk85napisał(-a)
Ja tylko Ojca Mateusza oglądam Emotikon: Szczęśliwy

😂👍🏼

myślałem, że Agropasje 🙂

——
Tob
Poziom 19, Pasjonat
  • 288
  • 162
  • 1

[ Edytowane ]

za tydzień sprawdzę organoleptycznie w Hiszpanii. A jako, że dłużej tam pobędę to opłaciłem sobie playera by mieć kilka polskich stacji, które które najczęściej oglądam i tam są. I player działa w całej UE. Jakoś mozna widać to zorganizować.
Poza stacjami z playera zależałoby mi jedynie odbierać jeszcze polsatnews które mam w Orange Go i tvpkultura też, ale nie będę zakładał konta na vod.tvp ani opłacał jeszcze ipli, bez przesady. A TVP stacje w Orange Go są jedynie na moim wifi na adresie usługi.  

——
Tob
Poziom 19, Pasjonat
  • 288
  • 162
  • 1

Jestem chwilowo w Niemczech

w aplikacji na telefonie Orange Go działa 

90D5F3A6-8FAF-499D-AF52-C0FF99ED6C58.jpeg
——
Tob
Poziom 19, Pasjonat
  • 288
  • 162
  • 1

[ Edytowane ]

Niniejszym melduje wykonanie zadania. W Hiszpanii także działa - i na tel w appce i na laptopie. 😎

ciekawostka: w Hiszpanii operator jaki mi „przypisano” do telefonu to Orange

w Niemczech był to jakiś o2

——
Poziom 30, Ekspert
  • 3474
  • 7055
  • 71

@Tob fajnie, że podajesz informacje o działaniu Orange TV Go za granicą. Myślę, że dla innych osób również będzie pomocna ta informacja.

Ty mały link o operatorach komórkowych za granicą: https://www.operatorzy.pl/telekomunikacja/telefonia-komorkowa/operatorzy-komorkowi-za-granica

Skoro zadanie 1 wykonane, to podaję Tobie zadanie 2:

Nie wiem jak długo planujesz przebywać za granicą, ale jeśli będzie to w okolicach dwóch miesięcy, to może podasz informację o Polityce Uczciwego Korzystania z telefonu poza granicą.

Zadanie 3 (jeśli zechcesz):

W roamingu zauważyłem niższą prędkość transmisji danych naszych krajowych operatorów. Jeżeli skorzystasz z Hiszpańskich kart SIM, to prędkość transmisji danych powinna być znacznie wyższa. Czy zechcesz przeprowadzić test?

Udanego spokojnego pobytu.

Mój post pomógł? Kliknij like lub oznacz jako rozwiązanie.
Tob
Poziom 19, Pasjonat
  • 288
  • 162
  • 1

nie

nie będę przekłada karty

glownie przebywam na wifi a tyle co w drodze jestem na transmisji danych mi wystarcza. 

——