Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange TV Go - korzystanie za granicą


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange TV Go - korzystanie za granicą

Jeśli nie jesteś cudzoziemcem, to na pewno masz adres prawny w Polsce w systemach Orange


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Orange TV Go - korzystanie za granicą


@Piotrekk85napisał(-a)

Jeśli nie jesteś cudzoziemcem, to na pewno masz adres prawny w Polsce w systemach Orange


Obecnie jestem Polakiem 😉

Czyli powinienem mieć dostęp do Orange Go kanałów które tam są dostępne wyłączając te dostępne w strefie domowej (kanały TVP).


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Orange TV Go - korzystanie za granicą


@Piotrekk85napisał(-a)
Jak masz konto na vod.tvp.pl i masz dostęp dodatkowy zweryfikowany przez płacenie abonamentu rtv (dla poczty), to dostęp też powinieneś mieć (przynajmniej w teorii).

Nie. Tam nie mam konta i nie będę zakładał. 
player.pl, Orange - dość. 
Miesiąc odpoczynku od propagandy z Woronicza 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange TV Go - korzystanie za granicą

Ja tylko Ojca Mateusza oglądam 🙂

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Orange TV Go - korzystanie za granicą


@Piotrekk85napisał(-a)
Ja tylko Ojca Mateusza oglądam 🙂

😂👍🏼

myślałem, że Agropasje 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Orange TV Go - korzystanie za granicą

za tydzień sprawdzę organoleptycznie w Hiszpanii. A jako, że dłużej tam pobędę to opłaciłem sobie playera by mieć kilka polskich stacji, które które najczęściej oglądam i tam są. I player działa w całej UE. Jakoś mozna widać to zorganizować.
Poza stacjami z playera zależałoby mi jedynie odbierać jeszcze polsatnews które mam w Orange Go i tvpkultura też, ale nie będę zakładał konta na vod.tvp ani opłacał jeszcze ipli, bez przesady. A TVP stacje w Orange Go są jedynie na moim wifi na adresie usługi.  


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Orange TV Go - korzystanie za granicą

Jestem chwilowo w Niemczech

w aplikacji na telefonie Orange Go działa 


90D5F3A6-8FAF-499D-AF52-C0FF99ED6C58.jpeg

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Orange TV Go - korzystanie za granicą

Niniejszym melduje wykonanie zadania. W Hiszpanii także działa - i na tel w appce i na laptopie. 😎

 

ciekawostka: w Hiszpanii operator jaki mi „przypisano” do telefonu to Orange

w Niemczech był to jakiś o2


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Orange TV Go - korzystanie za granicą

@Tob fajnie, że podajesz informacje o działaniu Orange TV Go za granicą. Myślę, że dla innych osób również będzie pomocna ta informacja.

Ty mały link o operatorach komórkowych za granicą: https://www.operatorzy.pl/telekomunikacja/telefonia-komorkowa/operatorzy-komorkowi-za-granica

Skoro zadanie 1 wykonane, to podaję Tobie zadanie 2:

Nie wiem jak długo planujesz przebywać za granicą, ale jeśli będzie to w okolicach dwóch miesięcy, to może podasz informację o Polityce Uczciwego Korzystania z telefonu poza granicą.

Zadanie 3 (jeśli zechcesz):

W roamingu zauważyłem niższą prędkość transmisji danych naszych krajowych operatorów. Jeżeli skorzystasz z Hiszpańskich kart SIM, to prędkość transmisji danych powinna być znacznie wyższa. Czy zechcesz przeprowadzić test?

Udanego spokojnego pobytu.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Orange TV Go - korzystanie za granicą

 

nie

nie będę przekłada karty

glownie przebywam na wifi a tyle co w drodze jestem na transmisji danych mi wystarcza.