Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange TV Go i zrootowane urządzenie


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 595
  • 1146
  • 2

Orange TV Go i zrootowane urządzenie

Mam pytanie

U swojej mamy uruchomiłem usługę Orange Go ale nie mogę uruchomić aplikacji na tablecie, który jest zrootowany, musiałem zrootowac tablet ponieważ fabrycznie ma niski poziom dźwięku a mama ma swoje lata i dla niej to było za cicho. To pierwsza aplikacja która nie chce działać na tym tablecie, Netflix, HBO Go, Ipla, WP Pilot, TVP Vod działają bez problemu...dlaczego Państwa aplikacja sprawdza konto root na urządzeniu? Rootowanie urządzenia nie jest zabronione, robi się to na własną odpowiedzialność ale pierwszy raz się z czymś takim spotykam, jak to obejść? W Google Play widzę że nie ja jeden mam z tym problem 😞

15 ODPOW. 15
Anonim

Nie dotyczy

Orange TV Go i zrootowane urządzenie

@pawel__b  aplikacja widać zaszyte ma jakieś zabezpieczenia, przeciw piractwu czy inne, wyłączyć dostęp do Roota, jakiś głośnik na BT kupić, będzie głośniejszy dżwięk 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 595
  • 1146
  • 2

Orange TV Go i zrootowane urządzenie

@Anonim 

 

to ciekawe że żadna z aplikacji przeze mnie wymienionych powyżej nie ma takich ograniczeń...chcesz powiedzieć że inni wspierają piractwo albo mają niekompetentnych programistów i nie wiedzą co czynią? 😉

wydaje mi się że Orange w tej kwestii powinien po prostu zaktualizować kod aplikacji i wycofać te ograniczenia skoro inne, topowe aplikacje ich nie wymagają

btw. trudno żeby moja matka jeszcze dodatkowo chodziła z głośnikiem...chciałem też zauważyć że w wymaganiach dotyczących tej usługi nie ma nigdzie informacji że aplikacja nie działa na zrootowanym urządzeniu!

Anonim

Nie dotyczy

Orange TV Go i zrootowane urządzenie

@pawel__b  nie wnikam w szczegóły, aplikacje w Google Play raz lepiej a raz gorzej działają, możesz Pomysł zrobić by poprawki w aplikacji dali, ja nie korzystam z tej aplikacji, więc nie zgłębię tematu, po prostu nie mam możliwości włączenia tej usługi, jakbym miał możliwość to może co więcej bym napisał.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 595
  • 1146
  • 2

Orange TV Go i zrootowane urządzenie

@Anonim 

 

sprawdzałem na innym urządzeniu i działa bez problemu, to nie jest zła aplikacja ale to ograniczenie wydaje się całkowicie bezsensowne bo tak jak mówię, żadna z topowych aplikacji IPTV czy VOD które są zainstalowane na tym tablecie nie ma problemu z odtwarzaniem obrazu, tylko Orange TV Go podaje komunikat że urządzenie jest zrootowane i nie wyświetla obrazu 😞

całkiem sporo osób zgłasza ten problem przez Google Play...a mail kontaktowy dla aplikacji w Google Play też nie działa 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange TV Go i zrootowane urządzenie

Netflix działa na zrootowanym tablecie?

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 595
  • 1146
  • 2

Orange TV Go i zrootowane urządzenie

na pewno Netflix działał, wcześniej był zainstalowany i działał, ostatnio to nie sprawdzałem bo zrezygnowaliśmy z Netflixa

pozostałe aplikacje cały czas działają bo są regularnie używane


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange TV Go i zrootowane urządzenie

Orange nie zmieni swojej polityki bo dla wąskiej grupy osób by musiało płacić więcej za licencję. Można próbować zgłaszać pomysły ale ostatnio Orange robi coś innego. Wyłącza stopniowo stare niezrootowane urządzenia bez aktualnych zabezpieczeń dotyczących DRM.
Anonim

Nie dotyczy

Orange TV Go i zrootowane urządzenie

@pawel__b  za niedługo wszystkie aplikacje multimedialne na urządzeniu zrootowanym nie będą działać, proceder udostępniania filmów i muzyki za frree na niektórych serwerach już mocno się ukrócił, przecież stosowna ustawa już jest, dziwne że o tym nie wiesz, ale nie będę cię uświadamiać.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 81
  • 82
  • 0

Orange TV Go i zrootowane urządzenie


@Anonimnapisał(-a)

@pawel__b  aplikacja widać zaszyte ma jakieś zabezpieczenia, przeciw piractwu czy inne, wyłączyć dostęp do Roota, jakiś głośnik na BT kupić, będzie głośniejszy dżwięk 😉


Gwoli ścisłości, bo różne osoby mogą to inaczej zrozumieć, rootwanie nie oznacza piractwa.

Jeszcze miesiąc temu (teraz nie wiem) Orange TV GO działało bez problemu na moim zrootowanym telefonie oraz tablecie.

Gorzej jest z Netflixem 🙂