Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange TV GO na TV Box

ROZWIĄZANE

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 26
  • 0

Orange TV GO na TV Box

Mam przystawkę do telewizora Xiaomi Mi TV Box S, z androidem 9. Czemu nie mogę zainstalować aplikacji Orange TV GO ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Orange TV GO na TV Box

@emek nie to było moim zamiarem, że poczułeś, ze kogoś obrażasz. Nie jestem idealny w przekazywaniu informacji. Człowiek techniczny i wali tak jak sam rozumie Emotikon: Mrugający

Wybór faktycznie jest już spory i coraz to nowi gracze dochodzą. Osobiście korzystam tylko z internetu do oglądania TV lub wcale. Naziemnej nie oglądałem już nie pamiętam kiedy, a na wszelkiego rodzaju platformy telewizyjne szkoda mi kasy i czasu. Są dużo ciekawsze rzeczy do roboty niż siedzenie przed TV.

Życzę owocnego korzystania z usług Orange i nie tylko Emotikon: Mrugający

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Orange TV GO na TV Box

@emek Niektóre tego typu przystawki mają blokowaną możliwość instalacji niektórych aplikacji. Czasami sama aplikacja jest tak skonstruowana, aby na takich urządzeniach nie dało się zainstalować.

Czy wyskakuje Ci komunikat, że dana aplikacja nie jest przystosowana do działania na tym urządzeniu lub coś podobnego?

Założeniem Orange TV GO jest użytkowanie na smartfonie/tablecie.

 

edit:

Podobną sytuację miałem na przystawce Play Now TV Box. Nie dało się zainstalować wszystkich aplikacji, które mnie interesowały.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 26
  • 0

Orange TV GO na TV Box

Przystawka podpięta jest do tv Samsung 40' a w gogle nie widzi mi aplikacji do instalacji , jak zainstaluje ręcznie wyskakuje aplikacja nieobsługiwana


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Orange TV GO na TV Box

@emek Identyczna sytuacja, jak moja. Specjalnie są blokowane. Nic nie zrobisz.

 

edit:

znaczy się zrobisz, ale trzeba przeprogramować androida na TV Box-ie. Większa zabawa i możliwość całkowitego zblokowania urządzenia oraz utraty gwarancji w przypadku nowego.

Nie jest to zabawa dla zwykłych zjadaczy chleba Emotikon: Mrugający


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 26
  • 0

Orange TV GO na TV Box

Dzięki zostanę przy innej platformie telewizji internetowej.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Orange TV GO na TV Box

@emek  witam jest to wina producenta przystawki  Xiaomi Mi TV Box S lub wersji androida która ma na kładkę Xiaomi  i nie wspiera   aplikacji  np w twoim przypadku Orange go  tv moja przystawka np HBO go nie wspiera nic z tym nie zrobisz .ale zawsze na czacie Orange możesz zgłosić i może coś zmienia .


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Orange TV GO na TV Box

@emek wybór operatora dostarczającego TV należy do Ciebie Emotikon: Mrugający


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 26
  • 0

Orange TV GO na TV Box

Nikogo nie chciałem obrazić, po prostu jest taki duży wybór, że bez tego tez się obejdę  tylko korzystam z Orange światłowód i tv jestem bardzo zadowolonym klientem wiec na drugim tv chciałem mieć tez tv Orange bez dodatkowych dekoderów typu multiroom. Oczywiście za taką usługę byłbym w stanie dopłacić do abonamentu.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Orange TV GO na TV Box

@emek nie to było moim zamiarem, że poczułeś, ze kogoś obrażasz. Nie jestem idealny w przekazywaniu informacji. Człowiek techniczny i wali tak jak sam rozumie Emotikon: Mrugający

Wybór faktycznie jest już spory i coraz to nowi gracze dochodzą. Osobiście korzystam tylko z internetu do oglądania TV lub wcale. Naziemnej nie oglądałem już nie pamiętam kiedy, a na wszelkiego rodzaju platformy telewizyjne szkoda mi kasy i czasu. Są dużo ciekawsze rzeczy do roboty niż siedzenie przed TV.

Życzę owocnego korzystania z usług Orange i nie tylko Emotikon: Mrugający


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Orange TV GO na TV Box

Ten temat jest dość interesujący i fajnie by było mieć możliwość korzystania z Orange TV GO na urządzeniach TV BOX.

Dałem wiec pomysł w tej sprawie, może coś się da zrobić w tym temacie:

https://nasz.orange.pl/t5/Pomys%C5%82y/TV-BOX-i-dzia%C5%82anie-apki-Orange-TV-GO/idi-p/185403

Zapraszam do głosowania Emotikon: Mrugający