Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange TV. Brak możliwości znalezienia kanałów. Połączenie z inną częstotliwością.

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Orange TV. Brak możliwości znalezienia kanałów. Połączenie z inną częstotliwością.

@DarthennWedług mnie, nie jesteś na właściwej satelicie dla tego nie masz możliwość znalezienia  kanałów.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 0
  • 0

Orange TV. Brak możliwości znalezienia kanałów. Połączenie z inną częstotliwością.

Jestem na dobrej. Po resecie dekodera przebiegł kreator (nigdzie nie jest ta procedura w instrukcjach opisana), który wyszukał kanały, ponieważ nie mógł znaleźć ich automatycznie. Dzisiaj spróbuję ustawić antenę tak, aby odbierała wszystkie kanały. Czyli słuchając wskazówek techników - pogorszyć sygnał, ponieważ mam za dobry.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 30
  • 29
  • 2

Orange TV. Brak możliwości znalezienia kanałów. Połączenie z inną częstotliwością.

Pod żadnym pozorem nie pogarszaj sygnału.

Antena jest ustawiona bardzo dobrze, skoro jakość jest 100% i twierdzisz, że satelita jest właściwy.

 Czyli odbierałeś coś kiedyś na tej instalacji antenowej?

 

W sumie to jaki jest problem? Jakiegoś kanału ci brakuje?

Jeśli chodzi o to wstępne wyszukiwanie, które pokazuje coś w stylu 230/250, to możesz sobie to odpuścić.

Pewnie chodzi o jakieś włoskie/arabskie FTA, które mają nieaktualne dane na liście.

Tak tylko zgaduje, sam nie wiem o co chodzi. Po prostu nigdy nie znajduje 100%/100%


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10889
  • 150

Orange TV. Brak możliwości znalezienia kanałów. Połączenie z inną częstotliwością.

Cześć @Darthenn Emotikon: Szczęśliwy
I jak? Zakończyło się sukcesem ustawienie anteny?

Zachęcam Cię do oznaczenia wpisu przez │→ Zaakceptuj jako rozwiązanie│, który Twoim zdaniem wydaje się najbardziej przydatny. Dzięki temu innym łatwiej będzie go odnaleźć.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 53
  • 67
  • 1

Orange TV. Brak możliwości znalezienia kanałów. Połączenie z inną częstotliwością.

Jaka masz srednice czaszy??