Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love - telewizja satelitarna

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Orange Love - telewizja satelitarna

Witam. Dzwoniła do mnie pani z Orange w celu zakupu oferty Orange Love, czyli telefonu stacjonarnego, telefonu komórkowego, internetu do 10 Mb/s i telewizji w technologii satelitarnej. Umowa zawarta i podpisana, kurier przywiózł modem FunBox 2.0, dekoder Sagecom WHD 80 oraz kartę do dekodera. Na umowie pisze, że jest to telewizja w technologii satelitarnej. Czy jest do tego potrzebna antena czy można oglądać programy bez niej? Pytam, ponieważ pani przez telefon nic o antenie nie wspomniała. Czy nie powinnam dostać jeszcze od kuriera tej anteny? Podłączyłam modem i dekoder, wpisałam wszelkie kody, ale pisze o podłączeniu anteny. Programów nie ma, więc moje pytanie co mam robić? Czy mam sama kupić antenę i wezwać technika, czy technik przyniesie antenę ze sobą czy może w ogóle antena nie jest potrzebna? Kolejną sprawą jest to, że pani przez telefon mówiła, że Orange w sprawie technika/instalatora skontaktuje się ze mną w ciągu 2 tygodni od zawarcia umowy, minęły ponad dwa tygodnie i nic. W salonie Orange nie za bardzo wiedzą cokolwiek na ten temat. Co robić?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Orange Love - telewizja satelitarna

Witam

Ewidentny błąd przedstawiciela handlowego. Zawsze oferują dodatkowo nowy talerz. Jak wspomniał @salatatm, do odbioru tv sat, potrzebna jest antena. Wyjściem z Twojego problemu jest zakup i prawidłowy montaż takiej anteny. Możliwości jest wiele. Od dedykowanej z orange, poprzez portale aukcyjne, skończywszy na sklepie tv.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 50
  • 7
  • 0

Orange Love - telewizja satelitarna

ja bardzo dawno temu dostałem talerz do zamontowania i wydaje mi sie ze tak dalej być powinno


Pracuję w Orange
  • 50
  • 25
  • 3

Orange Love - telewizja satelitarna

Potrzebujesz Satelilty a antena u nas kosztuje 99 złotych jednorazowo.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Orange Love - telewizja satelitarna

Witam

Ewidentny błąd przedstawiciela handlowego. Zawsze oferują dodatkowo nowy talerz. Jak wspomniał @salatatm, do odbioru tv sat, potrzebna jest antena. Wyjściem z Twojego problemu jest zakup i prawidłowy montaż takiej anteny. Możliwości jest wiele. Od dedykowanej z orange, poprzez portale aukcyjne, skończywszy na sklepie tv.