Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love - telewizja satelitarna / Neostrada 80Mb

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Orange Love - telewizja satelitarna / Neostrada 80Mb

@Greg2 moim skromny zdaniem, tak jak pisałem wcześniej, gdyby pakiet, na taki np. z NC+ patrz tu: https://www.orange.pl/lp/ncplus to może dałoby się zmigrować z kablowej na satelitarną. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Love - telewizja satelitarna / Neostrada 80Mb

Gdybyś nie miał lojalki i konkretnej promocji, to można by coś kombinować z migracją. Na dziś wszystkie najnowsze promocje do VDSL mają tylko wariant tv kablowej.

 

Edit:

Wyjątkiem może być sytuacja braku możliwości technicznej jak opisał to sam autor tutaj.

Anonim

Nie dotyczy

Orange Love - telewizja satelitarna / Neostrada 80Mb

@Piotrekk85A na pomocy technicznej napisali inaczej wiec nic się nie zmieniło od 2013 roku 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Love - telewizja satelitarna / Neostrada 80Mb

Od strony technicznej można mieć VDSL + SAT (celowo nie piszę prędkości bo można było mieć do 40 mega+sat). I nadal ciągle to mieć. Kwestia czy konkretna promocja to dopuszcza. Można mieć przecież i samą TV ale cena niepromocyjna jest wysoka.
Anonim

Nie dotyczy

Orange Love - telewizja satelitarna / Neostrada 80Mb

@Anonim, jestem tego samego zdania. Fakty opisane i udokumentowane na portalu Orange powinny "rozświetlać" umysły mniej zorientowanych klientów wszelakich usług świadczonych przez operatora.

Anonim

Nie dotyczy

Orange Love - telewizja satelitarna / Neostrada 80Mb


Piotrekk85 napisał(-a):
Od strony technicznej można mieć VDSL + SAT (celowo nie piszę prędkości bo można było mieć do 40 mega+sat). I nadal ciągle to mieć. Kwestia czy konkretna promocja to dopuszcza. Można mieć przecież i samą TV ale cena niepromocyjna jest wysoka.

@Piotrekk85system Orange nie pozwala na migracje SAT pod VDSL walczyłem przez rok z Orange.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Love - telewizja satelitarna / Neostrada 80Mb

Z sat na kabel nie można, ale z kabla na sat można.

Poza tym kwestia promocji - one zwykle blokują.

bez lojalki nie ma problemu

edit: migracja jest robiona przy BMT na telewizję w kablu, więc nie "na życzenie".


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Orange Love - telewizja satelitarna / Neostrada 80Mb

@Piotrekk85  coś Twoje opisy ewoluują... czy nie lepiej żeby @Greg2 upewnił się w BOK jak jest w jego konkretnym przypadku?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Love - telewizja satelitarna / Neostrada 80Mb

Wydaje mi się, że autor wątku kontaktował się z BOK i uzyskał informacje. A szuka innych sposobów.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Orange Love - telewizja satelitarna / Neostrada 80Mb

Doskonale wiemy, że w kontaktach z BOK czy w salonie, albo przez czat, tak na prawdę wiele zależy od tego na kogo się trafi...