Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange IPTV a Cyfra+

Anonim

Nie dotyczy

Orange IPTV a Cyfra+

Temat przeniesiony z Zakup nowe oferty - moderator Bartłomiej

 

Witam,

Czy ktoś ma możliwość porownania jakości obrazu tych operatorów?

Czy Orange " mocno" kompresję sygnał telewizyjny z satelity  i obcina bitrate do 8 mb?

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

Orange IPTV a Cyfra+

@Anonim  rozwiń temat, bo nie łapię o co ci chodzi,Orange IPTV nie powinno mieć gorszej jakości od Cyfra+ z orbity sat.

Anonim

Nie dotyczy

Orange IPTV a Cyfra+

Maksymalna wartość bitrate dla kanałów HD to 8 mb/s?

Mam na myśli np. pakiet Polsat Premium...

Anonim

Nie dotyczy

Orange IPTV a Cyfra+

@Anonimjaki internet masz od Orange? Na światłowodzie +Samsung ICU 100, jakość obrazu powinna być dobra, co do kompresji, wszyscy ją stosują.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 36
  • 0

Orange IPTV a Cyfra+

@Anonim  hej, ja mam porownanie bo mialam C+ a teraz mam od orange na światlowodzie telewizje i powiem Ci że jakoś jest bez porównania. W Orange nawet jak masz starszy telewizor jakosc kanałów  SD jest lepsza niz po satelicie.

Wiec z czystym sumieniem moge polecić. W salonach z ta nowa wizualizacja(okragle stoliczki,czerwone pufki) a w Twoim mieście  jest światlowod to w wiekszosci masz stanowisko live TV czyli mozesz popatrzeć i poskakac po kanalach żeby sobie zobaczyć.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 73
  • 78
  • 1

Orange IPTV a Cyfra+

Powiem tak - jakość na Orange trudna do określenia.

 

Dziś na przykład na Eurowizji Junior jakość z Orange na TVP1 była średnia na dynamicznych scenach i światłach. Porównywałem z TVP1 z platformy Canal+ na module.

 

Z kolei są w Orange programy, jak Eleven Sports 4K, Stopklatka HD czy Zoom HD na naprawdę niezłym poziomie. I kiepskie, których nie oglądam, ale wczoraj zajrzałem na Ostatniego Mohikanina w Epic Drama. I faktycznie Drama.

 

Powtarzając już moją opinię, jeśli ktoś oczekuje od telewizji bardzo dobrej jakości, to wydaje mi się, że przekaz satelitarny w tym wypadku zadowoli taką osobę bardziej niż Orange.