Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rezygnacja Orange Love


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Rezygnacja Orange Love

Witam. Mam pytanie posiadam pakiet Orange Love na czas nieokreślony. Remontują właśnie mój blok i musiałem zdjąć antenę więc nie korzystam z telewizji itp. Czy jest szansa żeby zawiesić lub wyłączyć usługi szybciej niż ustawowy miesiąc rozliczeniowy? Wątpię że do końca roku skończą a nie chce płacić za coś z czego nie korzystam. 

4 ODPOW. 4

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Rezygnacja Orange Love

jedynie co mozesz to zlozyc wypowiedzenie. i zgodnie z regulaminem zostanie usluga wylaczona


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Rezygnacja Orange Love

Niestety nie ma takiej możliwości.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Rezygnacja Orange Love

Nie ma zawieszenia usługi. Złożenie wypowiedzenia, to ustawowe 30 dni liczone od okresu rozliczeniowego.

Przykładowo:

Okres rozliczeniowy masz 25 listopada, wypowiedzenie złożysz teraz, to rozwiązanie umowy nastąpi z dniem 25 grudnia.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 36
  • 0

Rezygnacja Orange Love

@RomeoPL mozesz przedluzyc sam abonament komórkowy w zwyklym Planie komórkowym i wchodzi on w życie z najblizszym okresem rozliczeniowym i usluga internetu i tv wyłączy  sie zaraz po paru dniach od wejscia w życie nowej umowy.

Druga sprawa o ktorej trzeba pamiętać to fakt ze nie można rozpakować uslugi Orange Love, składając  wypowiedzenie usuwasz wszystkie jej składowe tzn internet, TV, i Twoj nr telefonu. Tak samo tez nie ma możliwości zmigrowania z nr komorkowym na karte.