Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Oferta satelitarna, Orange TV Go a iptv


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Oferta satelitarna, Orange TV Go a iptv


@Wojciech napisał(-a)

Klienci pakietu Start+ w technologii kablowej (IPTV) od 11 maja 2021 r. otrzymali dostęp do kanałów nSport+ i CANAL+ Family w ramach promocji.

 

  •  nSport+ HD, to sportowy kanał, na którym emitowane są m.in. transmisje spotkań PKO Ekstraklasy, najlepsza żużlowa liga na świecie - PGE Ekstraliga, a także programy publicystyczne. Kanał 118.

  • CANAL+ FAMILY HD, to kanał premium obejmujący bogatą ofertę seriali i filmów familijnych, animowanych filmów dla dzieci oraz przyrodniczych filmów dokumentalnych. Kanał 279.

Dostęp promocyjny do odkodowanych kanałów kończy się automatycznie w momencie rezygnacji z pakietu Start+. Oferta obowiązuje do odwołania.


 

w usługa satelitarna nie działają te dwa kanały.........

 

_______________

Post wydzielony z tematu Otwarte pasma dla klientów Orange TV   - Rafał

9 ODPOW. 9

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Oferta satelitarna, Orange TV Go a iptv

Jest przecież info że promocja dotyczy tylko technologii kablowej 🤦


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Oferta satelitarna, Orange TV Go a iptv

wiem, że do sama kablowa, na satelitę nic nie ma i nie będzie, ani żadne nowe kanały, ani otwarte pasma.

Orange TV Go też nie działa na smart tv panasonic i ogólnie z android TV 9.0 na telewizorach lub przystawkach z tym, zrobili tylko to do same smartfony, podobnie jak dają wszystko do oferty kablowej, a do oferty satelitarnej nic.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Oferta satelitarna, Orange TV Go a iptv

Poczytaj regulamin Orange Tv Go. Nie obiecywano dostępu na Android Tv czy na smart tv.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Oferta satelitarna, Orange TV Go a iptv


@Henryk12napisał(-a)

wiem, że do sama kablowa, na satelitę nic nie ma i nie będzie, ani żadne nowe kanały, ani otwarte pasma.

Orange TV Go też nie działa na smart tv panasonic i ogólnie z android TV 9.0 na telewizorach lub przystawkach z tym, zrobili tylko to do same smartfony, podobnie jak dają wszystko do oferty kablowej, a do oferty satelitarnej nic.


@Henryk12  nie od dziś wiadomo że w Orange promowana jest technologia IPTV i to na nią jest kładziony szczególny nacisk.

Moje osobiste zdanie jest takie, że w przyszłości Orange Polska na wzór Francji będzie odchodzić od technologii SAT.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Oferta satelitarna, Orange TV Go a iptv

Regulamin można zmienić w każdej chwili, tak samo jak dać aplikację na Android tv 9.0, dekodery potem. Kablówka z czasem przestanie istnieć, tak jak telewizja analogowa czarno-biała kiedyś, teraz mamy cyfrową DVB-T, za rok DVB-T2, więc nie wiem po co w to inwestować, kablówkę wyprzedzi telewizja przez internet bez anten na nowych, urządzeniach,procesorach i ANDROID TV 9.0 i nowszych wersjach, satelita z kolei będzie i będzie, więc nie wiem czy to sens jest inwestować w kablówkę, która z czasem zaniknie i zostanie tylko szybka telewizja przez internet i streamingowa na szybkich łączach internetowych i serwerach oraz poprzez satelitę. Zresztą w POLSCE jet mnóstwo sieci kablowych w dużych miastach i lokalnych i  gdzie jest również szybki internet światłowodowy i tam inwestować w kablówka, rywalizować z lokalnymi graczami o miejsce, nie wiem czy to sens, jak z czasem z tymi kablówkami będzie jak napisałem. A jak Orange będzie inwestować w samą kablówkę to jest równoznaczne z upadkiem firmy. Teraz liczy się tylko szybki internet, a telewizja jest tylko dodatkiem, czy poprzez satelitę lub poprzez ten szybki internet.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Oferta satelitarna, Orange TV Go a iptv

@Henryk12  trochę mylisz pojęcia telewizja IPTV Orange to właśnie tv przez internet, a nie jak błędnie ją nazywasz kablówka.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Oferta satelitarna, Orange TV Go a iptv

Można tak powiedzieć, ale z czasem to będzie szybciej rozwijać i trzeba za tym nadążyć, szybszy internet, a Orange zostaje cały czas w tyle, nowszy sprzęt, nowsze urządzenia, w końcu nowsze serwery, systemy i aplikacje, których Orange nie daje i nie zmienia ofert tylko od iluś lat to samo. Gdzie inni już to mają dawno i na lepszych warunkach. A w Orange tego jeszcze nie ma i nie wiadomo, czy kiedyś będzie w ogóle. A, żeby coś było ile zabiegu trzeba.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 106
  • 159
  • 1

Oferta satelitarna, Orange TV Go a iptv

To dotyczy wszystkich Korporacji. Nie tylko Orange. Oni tylko utrzymują tu infrastrukturę na potrzebnym poziomie, A podstawa jest wprowadzanie zysków z kraju. Choć Bartek zaraz napisze mi ze politykuje. nie wygodny temat ale już nie długo 

Anonim

Nie dotyczy

Oferta satelitarna, Orange TV Go a iptv

Rzeczywiście jest co wyprowadzać. Zysk netto Orange w 2020 roku - 46 milionów złotych. Około 11 milionów Euro. Z 11,5 miliarda złotych przychodów - prawie miliard to inwestycje w FTTH, 6,5 miliarda to koszty ogólnych zewnętrznych zakupów (rozliczenia op-op, sprzedaży, bla bla bla), 1,35 mld to koszty pracowników, cała masa innych kosztów, w tym podatki. Bo zaskoczę - Orange płaci podatki w Polsce. Z resztą jak każdy - ale to zawsze kolejne zostawione u nas pieniądze. 

 

Więc no fakt - Francuzi okradają nas na grube miliardy chyba - oczywiście mówię z ironią, żeby mnie zaraz Orange nie pozwało 😀

 

Gdy nasze firmy sprzedają za granicę, to raczej w innych państwach nie narzekają, że transferujemy zyski do siebie. Pomijając fakt, że jak wymieniłem wyżej - i każdy ma do tego wgląd - wypracowanie zysków niesie za sobą w branży telko ogromne koszty.