Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Odtwarzanie stacji radiowych


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 12
  • 0

Odtwarzanie stacji radiowych

Na menu nie ma pozycji "radio". Jak to wywołac?

9 ODPOW. 9

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Odtwarzanie stacji radiowych

Orange TV nie ma radia.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 12
  • 0

Odtwarzanie stacji radiowych

A szkoda. Dzięki za info. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 61
  • 124
  • 0

Odtwarzanie stacji radiowych


@Piotrekk85napisał(-a)
Orange TV nie ma radia.

Nie do końca prawda (użytkownik, który założył temat, nie sprecyzował z jakiej technologii korzysta do odbioru oferty telewizyjnej) - w ofercie IPTV istnieje opcja słuchania radia (z menu bądź z kanału nr 990); niestety obsługa tej opcji jest skrajnie uproszczona oraz oferta zawiera mniej stacji niż nawet funkcja radia z testu HbbTV z MUX-8 DVB-T.

 

Oferta radiowa nie występuje w ofercie satelitarnej.

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 12
  • 0

Odtwarzanie stacji radiowych

W usłudze kablowej nie ma tej opcji na kanale 990. Brak tej usługi uważam za błąd Orange, firmy starającej się wyróżnić na tym rynku. Czyżby chodziło tu o cięcie kosztów, czy też niedopatrzenie?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 61
  • 124
  • 0

Odtwarzanie stacji radiowych

A można jeszcze się dowiedzieć, jaki masz dekoder do odbioru oferty telewizyjnej?

Kanał 990 i dostęp z menu kafelkowego to metody dojścia na Samsung ICU100.

Przed instalacją światłowodu miałem Sagemcoma UHD88 i tam dojście do radia było trudniejsze, bo trzeba było tam szukać odpowiedniej opcji w menu (nie pamiętam, czy tam był kanał 990).

 

P.S. Funkcja stacji radiowych polega na wyborze odpowiedniego kanału ze specjalnej listy operatora, dostępnej po wejściu w odpowiednią opcję w menu (i dlatego jest tam mniej kanałów niż z testu HbbTV na MUX-8 w DVB-T).


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 12
  • 0

Odtwarzanie stacji radiowych

Mam Sagemcoma UHD88 i nie ma tutaj kanału 990. Przeszedłem całą ofertę kanałów, ale nie znalazłem za żadnym z nim opcji na radio. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 61
  • 124
  • 0

Odtwarzanie stacji radiowych

Jakiś czas po ostatnim poście przypomniało mi się, iż w Sagemcomach radio jest ukryte w specjalnym podmenu - a przynajmniej ja tak miałem w swoim Sagemcomie UHD88 sprzed instalacji światłowodowej.

Podmenu, w którym jest ukryte m.in. funkcja słuchania radia, kryje się pod nazwą serwisy internaktywne i można je znaleźć w menu głównym.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

Odtwarzanie stacji radiowych

Menu główne -serwisy interaktywne -radio


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9661
  • 82

Odtwarzanie stacji radiowych

Cześć @Eugen3536 

Jeśli chodzi o radio to jest dostępne tylko w technologii kablowej IPTV. W technologii satelitarnej jest niedostępny. Natomiast jeśli chodzi o dekoder UHD88 to menu dekodera jest takie same jak menu w dekoderze WHD 80 i radio znajduje się w serwisie interaktywnym. Klikasz na pilocie do UHD 88 przycisk menu (domek), strzałką w dół schodzisz na na koniec i masz dostępny serwis interaktywny i w serwisie interaktywnym masz dostępne kafelek Radio, klikasz i  masz dostępne 6 stacji radiowych ( PR Jedynka, Dwójka, Trójka, Polskie Radio 24, Radio Maryja, RMF FM,Radio Zet i Radio Dla Ciebie). Radio jest też dostępne na kanale 990 ( jest to opcja na dekoderze WHD 80) a na UHD 88 to niestety nie nie sprawdzę czy jest dostępny na tym kanale ponieważ nie posiadam go 🙂

Pozdrawiam 🙂