Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowy dekoder?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 35
  • 0

Nowy dekoder?

Witajcie,Od Wczoraj Posiadam 2 Dekodery UHD 88 z Wykupionym Dyskiem Trwardym o Pojemnośći 320 GB,Antenę Satelitarną o Średnicy 80 CM z Nowym Konwenterem Monoblock Na 2 Satelity ( Hot Bird+Astra) Oraz Wykupiony Pełny Pakiet z Canal+,HBO,Cinemax,Filmbox,Eleven,Zainstalowałem Jak Trzeba Tyle Że Brakuję Listy Kanałów z Satelity Astra z 19.2 East

3 ODPOW. 3

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Nowy dekoder?


cycus1996 napisał(-a):

Witajcie,Od Wczoraj Posiadam 2 Dekodery UHD 88 z Wykupionym Dyskiem Trwardym o Pojemnośći 320 GB,Antenę Satelitarną o Średnicy 80 CM z Nowym Konwenterem Monoblock Na 2 Satelity ( Hot Bird+Astra) Oraz Wykupiony Pełny Pakiet z Canal+,HBO,Cinemax,Filmbox,Eleven,Zainstalowałem Jak Trzeba Tyle Że Brakuję Listy Kanałów z Satelity Astra z 19.2 East


@cycus1996  Nie używałem tego dekodera, więc nie bardzo wiem co on pokazuje użytkownikowi. Mogę poteoryzować jak mam na dekoderze polsatu.... z podłączonymi dwoma konwerterami (zez) - w zestawie mam też włączony

przełączniki DiSEq, dzięki niemu można doczytać do dekodera kanały dostępne na obu zestawach satelit i odbierać wszystkie  "zainstalowane" kanały. Jeżeli Ty nie masz przełącznika i nie "doinstalowałeś" kanałów z Astry, to nie możesz oczekiwać, że je pokaże.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 35
  • 0

Nowy dekoder?

Rzeczywiśćie Masz Rację,Jutro Dodam Do Drugiego Portu Satelitę Astra z 19.2 East 🙂 Hot Bird,DVB-T,Działają Świetnie a Serwisy Interaktywne w Dekoderze UHD 88 Działają Jeszcze Lepiej


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Nowy dekoder?

W ramach sprostowania w Orange TV kanały dostępne są w ramach Service Planu. Nie wyszukuje się ich w tradycyjny sposób. Możecie o tym poczytać tutaj.