Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowe oprogramowanie do Sagemcom WHD80

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 2
  • 0

Nowe oprogramowanie do Sagemcom WHD80

Witam kiedy wkońcu Orange wypuści nowe oprogramowanie do Sagemcom WHD 80.
Problemow jest troche:
- usuniecie kanalow w mozajce z oferty SAT bo jest to denerwujace ze ogladamy kanaly ktorych nie mozna wykupic w IPTV
- nowe loga kanalow
- mozliwosc nagrywania 3 programow jednoczesnie jak w Samsungu
- nowe szata graficzna i menu Orange TV jak w Samsungu

wiem ze mozna miec Samsunga... z tym ze tylko Ci co sa w zasiegu Swiatlowodu a wiele wiele gospodarstw przez najblizsze 2 lata nie bedzie
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Nowe oprogramowanie do Sagemcom WHD80

Sprawdzałeś w ustawieniach czy nie ma jakiś aktualizacji?? Owszem dekoder o którym piszesz jest dość prostym urządzeniem ale głównie Orange na tym zależy....na prostej intuicyjnej obsłudze.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10
Anonim

Nie dotyczy

Nowe oprogramowanie do Sagemcom WHD80

@LudwikJonkisz Porównujesz, dwa różne sprzęty daje ci przykład czy na telewizorze jest, możliwość odpalenia opcji 4K gdzie on go nie posiada ?

A jeśli chodzi, o nowy firmware to Orange tak bystro nie wypuszcza, jak inne firmy jak coś Działa to nie ma sensu wypuszczania nowego.

Anonim

Nie dotyczy

Nowe oprogramowanie do Sagemcom WHD80


LudwikJonkisz napisał(-a):
Witam kiedy wkońcu Orange wypuści nowe oprogramowanie do Sagemcom WHD 80.
Problemow jest troche:
- usuniecie kanalow w mozajce z oferty SAT bo jest to denerwujace ze ogladamy kanaly ktorych nie mozna wykupic w IPTV
- nowe loga kanalow
- mozliwosc nagrywania 3 programow jednoczesnie jak w Samsungu
- nowe szata graficzna i menu Orange TV jak w Samsungu

wiem ze mozna miec Samsunga... z tym ze tylko Ci co sa w zasiegu Swiatlowodu a wiele wiele gospodarstw przez najblizsze 2 lata nie bedzie

@LudwikJonkisz, tu masz link

Anonim

Nie dotyczy

Nowe oprogramowanie do Sagemcom WHD80

Sprawdzałeś w ustawieniach czy nie ma jakiś aktualizacji?? Owszem dekoder o którym piszesz jest dość prostym urządzeniem ale głównie Orange na tym zależy....na prostej intuicyjnej obsłudze.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 2
  • 0

Nowe oprogramowanie do Sagemcom WHD80

Ostatnia aktualizacja w grudniu, podobno najnowsza. Kwestia usprawnien, wiadomo.

np kanaly w mozajce nie potrzebnie sa z satelity jak ma sie IPTV i na odwrot
denerwuje to troche

stare logotypy sa tez

plusem byloby mozliwosc nagrywania 3 programow ale pewnie nie bedzie sie dalo

moze Orange kiedys to naprawi

 

@Anonim nikt nie pytał o instrukcje :facepalm:

Anonim

Nie dotyczy

Nowe oprogramowanie do Sagemcom WHD80

Trzeba być dobrej myśli.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Nowe oprogramowanie do Sagemcom WHD80

@LudwikJonkis  rozumiem, że oczekując możliwości nagrywania 3 kanałów zdajesz sobie sprawę z tego, że w takim urządzeniu praktycznie potrzebne są co najmniej 3 niezależne dekodery, które mają doprowadzony sygnał w taki sposób, że mogą sobie separować kanały... słyszałeś o takim urządzeniu? Bo ja specjalnie w rynku się nie orientuję.

Jedynie co wiem, to na przykładzie CP - że oferują dekoder - ale do technologii satelitarnej, dzięki któremu można chyba nagrywać 4 kanały - jest dodatkowy warunek - w zestawie musi być użyty odpowiedni konwerter, który sygnał z satelity "puści" w tych 4 niezależnych pasmach. 

Znalazłem stronę gdzie piszą o takim dekoderze od Orange... ale, warunek "światłowód" ... 

Anonim

Nie dotyczy

Nowe oprogramowanie do Sagemcom WHD80

to że nowy dekoder Samsunga dodawany do ftth nagrywa nawet jednocześnie 3 kanały to wiadomo.....tutaj skupiamy się na starszym modelu. Chyba ze znalazłeś coś extra???
Anonim

Nie dotyczy

Nowe oprogramowanie do Sagemcom WHD80

@Anonim 

Sagemcom WHD80 ma zbyt Słabą specyfikacje i nie da się z niego wyciągnąć więcej niż ma. Myślę, że spokojnie Samsung będzie działał na dobrym łączu "VDSL"i tez będzie, nagrywał, 3 kanały nie mam możliwości sprawdzenie jak bym był testerem dla Orange było by fajnie?

Anonim

Nie dotyczy

Nowe oprogramowanie do Sagemcom WHD80

Gdyby......wiem ze opisywany dekoder jest slabiutki....co do naszego testowania to temat do innego wątku jest 🙂