Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 253
  • 692
  • 2

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV

Stan na godzinę 14:30: Na razie nie mam tych kanałów.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2390
  • 9898
  • 85

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV

Ja też nie mam ani na dekoderze Iwu 200 ani na mulitroomie whd80 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 248
  • 1052
  • 0

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV

W ostatnim swoim poście podałem stronę z artykulem o tych zmianach w ofercie tam jest podane że do Novelas+ I do tego muzycznego Mixtape dostęp i pojawienie się na liscie będzie opóźnione nawet kilka dni tak może być. Wyłączenie czy reset nic tu nie da skoro tak napisali to coś w tym musi być. Dajcie sobie spokój  przynajmniej na dzisiaj z tym sprawdzaniem czy jest dostęp do jednego i czy Mixtape się pojawił bo sprawdzanie co chwila tego nie zmieni.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV

@Luki555  a jak się ma tamten artykuł do tego  Odkodowane bezpłatne kanały w Telewizji od Orange

Jedni piszą jedno drudzy co innego...🤔


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2390
  • 9898
  • 85

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV

@Wojciechnapisał w temacie Lista kanałów Orange IPTV następującą treść przesyłam treść: 

Od dzisiaj rozpoczynamy dodawanie (Jak ktoś jeszcze nie ma, to prosimy o cierpliwość. Raz dziennie warto wyłączyć i włączyć dekoder. Nie mam dokładniejszej informacji, kiedy Mixtape się pojawi.):

TVP Nauka HD - 468

Water Planet HD - 257

Novela TV HD - 256

Active Family HD - 357

Mixtape TV HD - 688

 

Usuwamy:

AXN HD - 239

Festival 4K - 688

Sundance TV HD - 250

AXN White - 239

AXN Black - 240

AXN Spin HD - 242

 

Więcej o nowościach tutaj: https://biuroprasowe.orange.pl/blog/odkodowane-bezplatne-kanaly-w-telewizji-od-orange/

@Wojciech a od kiedy będzie dostępny kanał 249 czyli Novelas+ HD?

Pozdrawiam 🙂

 


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10917
  • 64

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV


@Pablo5 napisał(-a)

@Wojciech a od kiedy będzie dostępny kanał 249 czyli Novelas+ HD?

Pozdrawiam 🙂


Jestem tylko moderatorem. Nie odpowiadam na pytania (poza tymi dotyczącymi forum), od tego jest społeczność 😉 Podsyłam tylko na forum informacje, jakie dostanę i warto jest je wrzucić. Pozdrawiam również 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 248
  • 1052
  • 0

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV

Owszem to jest dziwne orange swoje pisze a na innych stronach takie informacje przekazują. Jakby tak nie było to by na wirtualnychmediach w tym artykule o tych 2 kanałach by tak nie napisali w ten sposób,  że w ciągu kilku dni i w pierwszy dzień na pewno czyli dzisiaj nie będzie. Nie wiem czego te 2 kanały są z opóźnieniem skoro od dawna było wiadomo, to orange mógł się przygotować lepiej moim zdaniem żeby nie było tego co jest.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2390
  • 9898
  • 85

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV

Ok @Wojciech . Dzięki za informację. Pozdrawiam 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 248
  • 1052
  • 0

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV

Napisze jeszcze że orange jest nie w porządku bo informacje o tym że np kanaly bbc zostają w ofercie albo to że te 2 kanaly będą z opóźnieniem powinien zamieszczać na swojej stronie a nie ze dowiadujemy się z innych stron które nie maja nic wspólnego z orange tylko taka tematyka sie zajmuja zwiazana z tv. Dziwne że klienci muszą się tak dowiadywać o czymś takie info powinno być albo na stronie głównej orange albo na stronie biura prasowego orange tam gdzie różne inne informacje od orange dają.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 253
  • 692
  • 2

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV

Novelas+ oraz MixTape prawdopodobnie pojawią się już jutro.

To na razie informacja potwierdzona chociaż to też ma swoje dobre strony - Kanały Family Active i TeenNick są dostępne z multinagrywarką.