Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 547
  • 1719
  • 2

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV

jest na 357 ACTIVE FAMILY dekoder ICU 100 

 

Pozdrawiam 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9661
  • 82

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV

@ryba168 Widze go znalazłem został przesunięty z kanału nr 130  na  nr 357. Na takich numerach był w IWU200 i WHD 80. Dzięki za info.

Pozdrawiam 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 213
  • 945
  • 0

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV

Jak myślicie co w końcu będzie z tym kanałem bo żarty żartami o tym co pisałem w ostatnim poscie ale to zaczyna być bardzo dziwne już, bo nakładanie uprawnień do odbioru danego kanału nie powinno tyle trwać.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 112
  • 567
  • 2

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV

 


@Luki555napisał(-a)

Jak myślicie co w końcu będzie z tym kanałem bo żarty żartami o tym co pisałem w ostatnim poscie ale to zaczyna być bardzo dziwne już, bo nakładanie upewnienia do odbioru danego kanalu nie powinno tyle trwać.


Ale to tak na serio, czy dla zasady cała ta dyskusja odnośnie tego kanału Nowelas? Bo aż  sprawdziłem z ciekawości zawartość tematyczną i nie widzę tam nic sensownego w ramówce, no może po za "Płomieniami  pożądania",  "Siłą serca" no i oczywiście "Miłością po grób"😊


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 213
  • 945
  • 0

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV

Tu nie chodzi o samo oglądanie  tego kanału (jak ktoś lubi taką tematykę seriali to ogląda) tylko o to że jak orange coś zapowiedział to powinien się wywiązać z tego. Ani dostępu ani informacji w tym zakresie a tak hucznie od dawna o tym pisali. Chociaż w ostatnim artykule na stronie biura prasowego orange o tych nowych kanałach nie ma wzmianki o tym kanale a we wcześniejszych była i logotyp na stronie z ofertą tv jest zamieszczony.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 112
  • 567
  • 2

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV

Czyli chodzi o zasady i ja to rozumiem. Tak zapytałem bo mnie to ciekawiło.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV

Wszystkie te kanały serialowo-tasiemcowe to typowe "zapchajdziury", szkoda na nie miejsca na listach programowych. Mnożą się jak "grzyby po deszczu", podobnie jak informacyjne... 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 213
  • 945
  • 0

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV

Jak tak popatrzeć to nie tylko te co wymieniłeś są takie ale i kanały od Polsatu to zapchajdziury też bo na praktycznie wszystkich tych kanałach te same programy jak nie kiepski to nasz nowy dom z tematyką danego kanalu nic wspólnego niemające wspólnego. Jeszcze sportowe są w porządku chociaż jakby Polsat chciał to by I tu wcisnął Kiepskiego 😁


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 29
  • 71
  • 0

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV

Witam ,wiadomo coś na temat kiedy pojawi sie kanał informacyjny news24 w iptv ?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 253
  • 692
  • 2

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV

Na razie tego nie wiem, tak samo kiedy pojawi się Novelas+.