Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowe EPG w Orange


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 253
  • 692
  • 2

Nowe EPG w Orange

Właśnie dzisiaj pojawiło się u mnie Nowe EPG do Dekodera 4K Premium.

Jak myślicie, sprawdzi się ?

Zapraszam do oceniania.

4 ODPOW. 4

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5482
  • 22060
  • 181

Nowe EPG w Orange

@nnsq9053W9 

Nowe EPG pojawiło się także w ICU100. Jak dla mnie zmiany są raczej kosmetyczne. Operator uparł się żeby trwać przy tym samym układzie i chyba nic tego nie zmieni. Nadal żeby dostać się do EPG dla listy ulubionych trzeba nacisnąć mnóstwo klawiszy. Jako dodatkowy "bonus" jest pewna niekonsekwencja układu. Jeśli lista ulubionych zawiera liczbę kanałów niepodzielną przez sześć, to układ kanałów na poszczególnych stronach EPG zależy od kolejności przeglądania: inny jest jeśli przegląda się od początku, inny jeśli od tyłu.Ciekaw jestem czy wygląd EPG na Stream 4k jest taki sam jak na ICU100.

A, jeszcze jedno: operator uparcie odmawia uznania że te zmiany to de facto zmiana oprogramowania dekodera i utrzymuje, że żadnej aktualizacji oprogramowania nie było. Whatever.

Anonim

Nie dotyczy

Nowe EPG w Orange

To kosmetyczna poprawka, nie aktualizacja oprogramowania, pewnie jeszcze nad nim pracują 😎


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2079
  • 7645
  • 31

Nowe EPG w Orange

no właśnie, taki sobie facelifting. Teraz więcej jest do nawigowania i klikania. No, niewiem, niewiem ...

Nie pracują, tylko odwalili i oddali.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5482
  • 22060
  • 181

Nowe EPG w Orange

Jednakowoż, po dłuższym wpatrywaniu się, widzę że nazwisko reżysera i tytuł oryginalny są już dostępne, tak jak proponowałem.

https://nasz.orange.pl/t5/Pomys%C5%82y/Bogatsze-EPG-na-dekoderach-IP-TV-od-Orange/idc-p/307558#M1229...

 

IMG_20220403_005741_BURST005.jpg