Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie ma i nie mogę dokupić pakiet tv MULTI MAN PACK z Canal+ w DTH Orange.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Nie ma i nie mogę dokupić pakiet tv MULTI MAN PACK z Canal+ w DTH Orange.

Kiedy można będzie dokupić i będzie w ogóle w telewizja satelitarna DTH Orange z Canal+ pakiet kanały MULTI MAN PACK?

jak powyżej,

w salon Canal+ dla abonenty Canal+  jest ten pakiet MULTI MAN PACK, w nc+ na karta też to jest,

w Orange DTH z Canal+ brak cały czas.

 

https://pl.canalplus.com/telewizja-na-karte/multi-man-pack

https://pl.canalplus.com/multi-manpack

 

 

Motowizja HD tylko jest na pozycja numer 120 w pakiet Extra+ w DTH Orange z nc+,

a reszta 11 kanały brakuje w ogóle w żaden pakiet nie ma, chodź na lista kanały są są z planszą dokup zadzwoń 22-310-47-47 lub zaloguj do strefa Canal+, a nie dokupisz w DTH Orange i ciemność.

 

Scalenie tematów o tej samej tematyce - moderator Wojciech.

Anonim

Nie dotyczy

Nie ma i nie mogę dokupić pakiet tv MULTI MAN PACK z Canal+ w DTH Orange.

Na ten moment nie ma żadnych informacji na temat możliwości dobrania dodatkowych pakietów. Co będzie w przyszłości trudno powiedzieć 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Nie ma i nie mogę dokupić pakiet tv MULTI MAN PACK z Canal+ w DTH Orange.

Ale to jest przecież oferta satelitarna DTH z Canal+ cała i czemu tego brak? I okrojone z tego MULTI MAN PACK......?

Orange TV GO też nie działa, nie da zalogować i zblokowane, tylko i wyłącznie dla tych samych abonentów DTH Orange z Canal+, u innych abonentów Orange TV działa jest bezpłatne lub mogą dokupić.

Więc tylko w IPTV Orange ma być wszystko z Orange TV GO oraz Canal+Online i nie jest to oferta z Canal+ wcale, a z Orange?

A tu braki jakieś w DTH z Canal+. Jak tak?

Nie dość, że w DTH brakuje nadal kanały DIZI TV, FILMAX, TVP Kobieta, TVP World,

E-Sport, Gametoon, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport Fight, Polsat Doku, Polsat Rodzina, Red TOP TV, TV Regio, MTV 80s, Club MTV, Top Kids, Festival 4K, pakiet FUN cały i nie ma tego wcale w ofercie z DTH z Canal+. I jest to wszystko tylko w same w IPTV Orange z Canal+ razem..........W DTH brak nadal.

Rozumiem niektóre kanały co wymieniłem nie ma na satelita wcale i w ofercie dla abonentów z salon Canal+ też, ale to co jest czemu nie dane do DTH Orange wszystko z Canal+ i okrojone? Z tego pakietu MULTI MAN PACK i kanałów z tego...........


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Nie ma i nie mogę dokupić pakiet tv MULTI MAN PACK z Canal+ w DTH Orange.

Coś zamieniło w tej kwestia dodali ten MULTI MAN PACK z Canal+, czy nadal brak.............?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Nie ma i nie mogę dokupić pakiet tv MULTI MAN PACK z Canal+ w DTH Orange.

Czyli w Orange tego nie dokupię i trzeba z tym tylko do salon Canal+?

Anonim

Nie dotyczy

Nie ma i nie mogę dokupić pakiet tv MULTI MAN PACK z Canal+ w DTH Orange.

@Henryk12  nie dokupisz tego pakietu, masz ofertę zamknięta i musisz się z tym pogodzić 😎

Ofert partnerów się nie modyfikuje w salonach, to dzieje się na wyższym szczeblu, salony Orange i Canal+ odpuść, bo nic nie załatwisz 😎

Anonim

Nie dotyczy

Nie ma i nie mogę dokupić pakiet tv MULTI MAN PACK z Canal+ w DTH Orange.

@Anonim po wpisach widać, że autor z tym pogodzić się nie niestety nie może.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nie ma i nie mogę dokupić pakiet tv MULTI MAN PACK z Canal+ w DTH Orange.

Nic się nie zmieniło i nie zmieni. To decyzja biznesowa obu firm by sprzedawać różne oferty.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Nie ma i nie mogę dokupić pakiet tv MULTI MAN PACK z Canal+ w DTH Orange.

To czemu w kablówce w Orange jest PAKIET FUN podobny? Do tego MULITIMAN PACK z Canal+.

Też to trzeba z kablówki wyłączyć jak jest taka decyzja biznesowa!

Anonim

Nie dotyczy

Nie ma i nie mogę dokupić pakiet tv MULTI MAN PACK z Canal+ w DTH Orange.

@Henryk12  to już pisz do Prezesa Orange czy Canal+ 😉

Tu odpowiedzi na takie pytanie nie dostaniesz 😉