Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie ma i nie mogę dokupić pakiet tv MULTI MAN PACK z Canal+ w DTH Orange.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Nie ma i nie mogę dokupić pakiet tv MULTI MAN PACK z Canal+ w DTH Orange.

Nie ma i nie mogę dokupić pakiet tv MULTI MAN PACK z Canal+ w DTH Orange, pakietu FUN też nie ma z IPTV Orange w DTH................

 

https://pl.canalplus.com/multi-manpack

Czemu? Canal+ wysyła z tym do Orange, bo te pakiety są u Was, oni nie obsługują, mówią do Was z tym i w dekoder jest Wasza karta dostępu CANAL+. Proszę o pomoc.
Proszę pilnie o odpowiedzi w tej sprawie i ta kwestia, bo nie mogę tego kupić, nie ma u was wcale tego pakietu. W kablówka Orange IPTV macie podobny pakiet FUN. A w Canal+ jest to podobny pakiet tv ten MULTI MAN PACK, a u was w DTH Orange nie ma tego pakietu tv wcale.
Czemu?
I jak mam to kupić i gdzie? Nie mogę nawet dokupić i nie ma w żaden pakiet kanały: HISTORY HD pozycja 83 na dekoder, HISTORY 2 HD pozycja 84, ADVENTURE HD pozycja 210, SPORTKLUB HD pozycja 121, DORCEL TV pozycja 204, PLAYBOY TV pozycja 207, i ogólnie kanały 201-207. Brak nawet jednego kanału erotycznego w oferta satelitarna Orange DTH z Canal+.
Nie będę chyba szedł brał, dokupywał specjalnie oddzielna oferta na to od Canal+ lub Polsat BOX, bo tylko u was tego nie ma i brakuje w DTH Orange. Bo oni do Was z tym wysyłają z Canal+, bo to nie ich usługi satelitarne i nie jestem ich abonent, tylko Orange. Proszę pilnie o pomoc i odpowiedzi i dodanie tego pakietu, żeby dało dokupić.

 

Jestem abonentem Orange usługi satelitarne z umowa podpisaną w salonie Orange.
Nie działa mi i nie mogę dokupić pakiet tv MULTI MAN PACK, kanały z tego pakietu są na liście kanałów,a brak uprawnienia do oglądania, kup to, zadzwoń 22-310-47-47, chodź mam umowa z Canal+ z salon Orange i te wszystkie kanały są na lista kanały w dekoder 4K ULTRABOX+ z Canal+ i w DTH  Orange.

 

 

31 ODPOW. 31

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Nie działa mi i nie mogę dokupić pakiet tv MULTI MAN PACK z Canal+ w DTH Orange.

@Henryk12 w tej sprawie kontaktuj się z Canal+ Oni obecnie obsługują Twoją umowę, skoro masz wersję satelitarną.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Nie działa mi i nie mogę dokupić pakiet tv MULTI MAN PACK z Canal+ w DTH Orange.

kanały i pakiety są z Orange DTH:

https://orange.binaries.pl/bw/20155/0/27036/4c0bf001-ce2f-4a9d-a173-105822a59f88.pdf

 

i Canal+ nic do tego nie ma, oni tego nie uruchamiają i nie sprzedają, dekoder jest tylko od nich 4K ULTRABOX+ i karta dostępu ich Canal+ i lista kanałów.

i właśnie nie ma tam podobnego, ani FUN pakietu z IPTV  kablówka, ani Muli Man Pack z Canal+ i nie da dokupić.........

I czy będzie aktualizacja listy kanałów w DTH Orange i tych pakietów i dodanie tego?

I kiedy w marcu miała być jakaś aktualizacja tego.

I dodanie podobnego pakietu do DTH z tymi kanałami wymienionymi powyżej, bo brak, 

z tych pakietów FUN z IPTV Orange kablówka i Multi Man Pack z Canal+ i co brakuje kanały i nie da dokupić.

 

Dwa kanały tylko powtarzają z ten Multi Man Pack z Canal+ w DTH Orange, FIGHTBOX HD numer na lista 124 jest w Optimum+ w Orange, MOTOWIZJA HD numer 120 jest w Extra+. Reszta kanały nie ma wcale w żaden pakiet  i nie da dokupić wcale ......

Anonim

Nie dotyczy

Nie działa mi i nie mogę dokupić pakiet tv MULTI MAN PACK z Canal+ w DTH Orange.

@Henryk12  oferty Canal+ i Orange TV są różne, nie będzie to nigdy takie samo, tym bardzie oferta satelitarna. Masz tam w bloku tylu lokalnych operatorów, pewnie i telewizję oferują, nie wspominając nawet o szybkim światłowodzie, wtedy można oglądać online nawet w 4K, co przy twoim łączu do 10Mb/s jest nie wykonalne, max materiał HD.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Nie działa mi i nie mogę dokupić pakiet tv MULTI MAN PACK z Canal+ w DTH Orange.

@Henryk12  to proste: są dwie różne I niezależne telewizje satelitarne. Niby obie firmuje Orange,  ale łączyć czy mieszać kanałów z tych dwóch różnych ofert nie można. Jedna to stara DTH od Orange, realizowana na dekoderach Orange UHD88  i WHD80. Druga to tak naprawdę C+ tylko sprzedawana przez Orange na dekoderach C+. Orange ta drugą tylko sprzedaje i jest przekaźnikiem uruchomienia i reklamacji do C+. Technicznie nie ma wglądu w działanie i tylko na podstawie umów międzyoperatorskich ma pseudozarzadzanie poziomem C+.

C+ zaś te, które sprzedało Orange obsługuje technicznie, nie umowowo/dokumentowo 

Jak mawiał zatem klasyk: nie bądźmy Pewexami, nie mieszajmy dwóch systemów  walutowych..

Anonim

Nie dotyczy

Nie działa mi i nie mogę dokupić pakiet tv MULTI MAN PACK z Canal+ w DTH Orange.

@agat13  głowa boli jak @Henryk12  ma zmiksowane te umowy, jeden obsługuje i kasuje, drugi daje obraz, w razie usterki najlepiej pisać/ dzwonić do 3 operatora... tam na Orbicie 😎

Ja bym chyba nie wyrobił nerwowo i odpuścił tą telewizję na zawsze, po co to komu jest, tam non stop stare filmy i na dodatek tak nafaszerowane reklamami że głowa boli.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Nie działa mi i nie mogę dokupić pakiet tv MULTI MAN PACK z Canal+ w DTH Orange.

@Anonim  dlatego ja mam stare DTH i nie zamierzam zmieniać...jakbym nie doszło do mnie ftth z iptv, to przy przejściu na C+ wezmę od nich bezpośrednio jak mi się będzie opłacało...osobiście mie lubię układu sprzedawania czyichś usług pod własnym szyldem. 

Może to i biznesowo uzasadnione, ale osobiście dla mnie niewygodne 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Nie działa mi i nie mogę dokupić pakiet tv MULTI MAN PACK z Canal+ w DTH Orange.

ale Orange DTH z Canal+ nie ma wcale tego pakietu i prawie wszystkie kanały z MULTI MAN PACK z Canal+ lub podobnego pakietu z tymi brakującymi kanałami i nie da dokupić wcale, opisałem wszystko na początku,

będąc abonentem Canal+ można dokupić ten MULTI MAN PACK,

będąc abonentem Orange IPTV, kablówka można dokupić podobny pakiet FUN,

będąc abonentem Orange DTH z Canal+, nie ma wcale takiego podobnego pakietu i nie można dokupić.........?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Nie działa mi i nie mogę dokupić pakiet tv MULTI MAN PACK z Canal+ w DTH Orange.

Tak jak piszą poprzednicy. Oferta Orange i C+ to dwie różne oferty i nic z tym nie zrobisz. Posiadają oddzielne regulaminy świadczenia usług. Nawet umowa inaczej się nazywa bo jest to umowa: Telewizja CANAL+ dla Klientów Orange, gdzie kluczowe słowa to dla Klientów Orange, tak samo jest z regulaminami. Dlatego wszelkie zapytania i ewentualne problemy należy kierować do Orange a nie do C+. Tutaj C+ słusznie odsyła do Orange.
Chyba o tym wiedziałeś podpisując umowę.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Nie działa mi i nie mogę dokupić pakiet tv MULTI MAN PACK z Canal+ w DTH Orange.

wszystko się zgadza, może kiedyś dodadzą i zrobią w końcu, pozdrawiam