Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie działa TVP 1


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Nie działa TVP 1

Witam 

Mam problem z odbiorem TVP 1 ponieważ cały czas wyskakuje komunikat '' brak sygnału '' podczas gdy inne kodowane kanały działają bez zarzutu.
Resetowanie nie przyniosło rezultatu.

Proszę o pomoc.

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36212
  • 1366

Nie działa TVP 1

A inne kanały z grupy tvp działają bez problemu? czy pobierała Ci się jednej z ubiegłych nocy aktualizacja na dekoder?
Anonim

Nie dotyczy

Nie działa TVP 1

@pinokio201Tylko z tym kanałem jest problem ? a HD działają ?Więcej masz problemy-z-telewizja


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Nie działa TVP 1

Pozostałe działają 

Problem trwa od kilku dni.

To nie jest tak że nie idzie cały czas tylko jedynie co jakiś czas.

Anonim

Nie dotyczy

Nie działa TVP 1

@pinokio201To może być problem z masą na kablu trzeba odnowa zarobić końcówki również coś nie halo z samym kablem lub konwerterem. 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Nie działa TVP 1

Ale chwila - to jest z satelity, tak? Może to kwestia anteny, dekodera, bo to nie może być kabel, gdy inne kanały odbiera bez żadnych przeszkód.

Wg. tego https://pl.kingofsat.net/pos-13E.php TVP 1 HD nadawany jest na transponderze 13 Frequence 11449.00. Musiałbyś w czasie zakłóceń (brak sygnału) sprawdzić inne programy nadawane z tego transpondera np.: AMC Poland, nSport+, czy ich też nie można odbierać. To by trochę ograniczyło zakres poszukiwań przyczyny zaniku...

Anonim

Nie dotyczy

Nie działa TVP 1

Chciał czy nie chciał bez wezwania kogoś do anten SAT problemu na forum nie rozwiążemy czy pamiętasz swój problem @bluesmanniak ?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Nie działa TVP 1

Pamiętam, oczywiście 🙂 Miałem problem z odbiorem z transpondera 119 (głównie programy grupy TVN). Winą była antena (uszkodzona na skraju, który dotykał rynny) i która pod wpływem słońca odkształcała się tracąc skupienie co najbardziej wpływało akurat na odbiór częstotliwości z tego transpondera...