Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nc+ go

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 5
  • 0

Nc+ go

W pakiecie z telewizją mam canal+. Założyłam konto na nc+ go dla klienta Orange. Nie mam jednak możliwości zalogowania. Przy każdej próbie logowania przenosi mnie do aplikacji gdzie powinnam się zalogować. Przy próbie logowania wysyła lin aktywacyjny po naciśnięciu którego znowu przenosi mnie do aplikacji i tak w kółko. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Nc+ go

@Bezetka  jeżeli to nowa usługa to musisz odczekać, w skrajnych przypadkach nawet do 45 dni na aktywację, poczytaj tu nc+ go | Orange Polska i tu Rozwiązano: NC+GO - Nasz Orange

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Nc+ go

@Bezetka  jeżeli to nowa usługa to musisz odczekać, w skrajnych przypadkach nawet do 45 dni na aktywację, poczytaj tu nc+ go | Orange Polska i tu Rozwiązano: NC+GO - Nasz Orange


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Nc+ go

Podczas zakupu usługi  podajesz adres e-mail oraz numer kontaktowy. Jeśli nie był podany – kontakt z BOK.

Otrzymasz mail z linkiem aktywacyjnym oraz sms z hasłem tymczasowym.

 

W pierwszej kolejności należy zmienić login do usługi, w przypadku kiedy nie zmienisz loginu tylko samo hasło - nie zadziała proces odzyskiwania hasła.

Jeżeli wcześniej korzystałaś/łeś z Canal+ Online, nie ma możliwości utworzenia takiego samego loginu.

 

W mailu aktywacyjnym widzisz tymczasowy login (format adres e-mail) - możesz go zmienić na własny adres mailowy.

Arti_Kn_Pl_0-1634231319278.jpeg

 

Powinien przyjść też sms:

Witaj w CANAL+! Twoje konto do serwisu CANAL+ online jest gotowe. Instrukcje logowania wyslalismy Ci na adres e-mail. Twoje tymczasowe hasło to <hasło>

Po kliknięciu w przycisk "Zmień login" wyświetla się okno zmiany tymczasowego loginu (maila)

Po kliknięciu w przycisk "Zmień hasło" wyświetla się okno do wprowadzenia nowego hasła

 

Logujesz się tu:

https://logowanie.pl.canalplus.com/login?service=https%3A%2F%2Flogowanie.pl.canalplus.com%2Foauth2.0...

 

 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 5
  • 0

Nc+ go

Poszło. Pewnie potrzebowali czasu