Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nadal problem z jakością niektórych kanałów na IPTV


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 66
  • 0

Nadal problem z jakością niektórych kanałów na IPTV

Jest 20.12.2023 . Sytuacja z w/w stacjami nadal nie " przywrócona do normalności.BRAWO. 

Podchodzi to pod rozwiązanie umowy z winy operatora.🤔

 

________________
* Wydzieliłem z tematu  Pogorszenie jakości kanałów TVN, TTV i TVN24 w IPTV. – moderator Michał

20 ODPOW. 20

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 66
  • 0

Nadal problem z jakością niektórych kanałów na IPTV

Orange twierdziło do niedawna że nie ma żadnego problemu , niedawno do tej pikselozy dołączyły C+ sport 3,4,5  ( o Eleven nie wspomnę ). Moja ostatnia reklamacja jest w realizacji już tydzień ,wcześniejsze składane na usługę tv ,były "rozpatrywane " i zamykane bez jakiejkolwiek poprawy obrazu, z dopiskiem : "zrealizowane "

Ktoś tu próbuje zrobić głupka z klienta.

 

Ps. Uprzedzając pytania :

Tak , technik próbował tv na innym dekoderze,

Tak ,linia jest w porządku.

 

_________

* Scaliłem wpisy - Wiktor


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 38
  • 0

Nadal problem z jakością niektórych kanałów na IPTV

Najwyraźniej klienci Orange nie są zbyt wymagający i zbyt mało osób zgłasza to. Problem jest widoczny gołym okiem i zamiast sie poprawiać to jest coraz więcej kanałów nadawanych ewidentnie w złej jakości. 
Szczególnie jest to widoczne na kanałach sportowych. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5588
  • 22673
  • 188

Nadal problem z jakością niektórych kanałów na IPTV

A może to nie jest jednak problem o zasięgu globalnym? Skoro mało kto go dostrzega? I skoro nikt z dostrzegających nic poza słowami niezadowolenia nie pokazał, to w sumie trudno się dziwić że nic się nie dzieje.

Ja osobiście nie obserwuję żadnych problemów z jakością sygnału.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 1285
  • 2

Nadal problem z jakością niektórych kanałów na IPTV

Tak jak napisał @j131  to może być problem w jakiejś części kraju  a nie u wszystkich. U mnie też obraz jest dobrej jakości nawet bym użył słowa idealny. I dlatego mało osób  jest z takim dylematem dlaczego jest gorsza jakość. Ja bym się pokusił nawet o to żeby sprawdzić gdzie kto mieszka z was i będziemy widzieć w jakich rejonach kraju ten problem występuje a w jakich  nie. 

Nie wiem czy miałoby to jakiś wpływ ale może były prowadzone jakieś prace na infrastrukturze z tymi przewodami niedaleko waszego miejsca zamieszkania i może co pochrzanili ci robotnicy. Podaje tylko przykład nie wiem czy coś takiego mogło by mieć wpływ na odbiór usług.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13335
  • 54690
  • 644

Nadal problem z jakością niektórych kanałów na IPTV

@Dziubuhehe  pikseloza to nie słaba jakość kanałów, a braki/ uszkodzona transmisja do dekodera. Typowo liniowy objaw. Jakość, tak...ale sieci, a nie programu 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 63
  • 227
  • 0

Nadal problem z jakością niektórych kanałów na IPTV

@Dziubuhehe Sprawdź dziś jak z jakością kanałów. U mnie po roku nastąpiła widoczna poprawa jakości kanałów tvn (o której pisałem w innym wątku). Moja lokalizacja to Warszawa. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 38
  • 0

Nadal problem z jakością niektórych kanałów na IPTV

Włącz Canal+Sport 3 albo 4 lub któryś Eleven, serio u Ciebie nadają w świetnej jakości?

z resztą jak wy to sobie wyobrażacie, że tylko u niektórych osób część kanałów nadaje w słabszej jakości? 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 1285
  • 2

Nadal problem z jakością niektórych kanałów na IPTV

A po co miałbym kłamać albo inni. U mnie jest tak jak pisałem jeżeli ktoś nie wierzy to trudno jego sprawa. Aż takich problemów z oczami nie mam żebym nie zauważył problemów z jakością jakby były. Na pewno to nie jest problem wszystkich klientów jakby tak było to by w tym temacie byłoby sporo stron z postami potwierdzającymi co piszecie a jakoś tłumów nie widać.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 66
  • 0

Nadal problem z jakością niektórych kanałów na IPTV

Sprawdziłem . Bez zmian . Kicha .

Lokalizacja: Oława.