Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Multiroom + nowy dekoder - światłowód

ROZWIĄZANE

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 133
  • 234
  • 7

Multiroom + nowy dekoder - światłowód

Cześć,

Od nieco ponad miesiąca cieszę się Funpackiem ze światłowodem 300Mbps. Pospieszyłem się więc nieco z zamówieniem - gdybym poczekał kilka tygodni miałbym szansę na FunBox 3.0 (to nie priorytet) i nowy dekoder. Obecnie posiadam FunBox 2.0 oraz dekoder UHD88.

Pytanie: czy zamawiając opcję Multiroom mogę prosić o dostarczenie nowego dekodera Samsung? Innymi słowy, czy można w ramach jednej usługi TV posiadać dwa modele dekodera?

Pozdrawiam,

Marek

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 133
  • 234
  • 7

Multiroom + nowy dekoder - światłowód

Pytałem wczoraj w salonie: w multiroom mogę dostać tylko UHD88. Cóż, szkoda. Poczekam po prostu z zamówieniem, może polityka w tej sprawie wkrótce się zmieni.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Multiroom + nowy dekoder - światłowód

Witam

 

Domawiając usługę multiroom dostaniesz dekoder UHD 88 lub UHD 86 IPTV. Wątpię, żeby nowy dekoder był dostępny w opcji "dobieranej" (chociaż mogę się mylić...szczeguły w salonie). Mała porada. Jeżeli zdecydujesz się na multirooma, poproś w salonie o wypisanie zlecenia na montaż. Można wtedy w sprytny sposób uniknąć "ciągnięcia" kabla do drugiego dekodera i zastąpienia go zestawem bezprzewodowym liveplug który do przesyłania danych korzysta z instalacji elektrycznej mieszkania/domu. Niestety, nowe dekodery, jak na razie w największej ilości dostarczane są przy ofercie Orange Love... 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 133
  • 234
  • 7

Multiroom + nowy dekoder - światłowód

Pytałem wczoraj w salonie: w multiroom mogę dostać tylko UHD88. Cóż, szkoda. Poczekam po prostu z zamówieniem, może polityka w tej sprawie wkrótce się zmieni.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Multiroom + nowy dekoder - światłowód

@muddy

nie zapomnij oznaczyć odpowiedzi, która Twoim zdaniem jest najbardziej przydatna (Zaakceptuj jako rozwiązanie) Szczęśliwy mężczyzna, nie wykluczając również swojej własnej Szczęśliwy robot.
Dzięki temu innym łatwiej będzie ją odnaleźć Bardzo szczęśliwy kot