Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Multiroom i orange tv go

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Multiroom i orange tv go

@Pablo5  I to jest piękne 🙂 dobro zawsze wraca. 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 59
  • 164
  • 0

Multiroom i orange tv go

Nie ma na satelita w ORANGE LOVE w Orange TV DTH z Canal+ ani multiroom żaden, ani Orange TV GO, ani nowe dekodery 4K Dualbox+, ani moduły CI, żadnych promocji kanałowych jak w IPTV,  wyłączają tylko i znikają kanały co były i działały, oferta ta uszczupla i zanika, więc  trzeba to jak najszybciej zdawać i rozwiązywać umowa.

Jak w Orange zawsze SIM-LOCK był, jest i będzie na wszystkim, pozakładali dla abonentów na wszystko i tyle i oglądaj u nich tylko na tym co ci wcisną i na przymus. I zależności jeszcze dla jakich abonentów to dadzą, bo do IPTV dają wszystko, a do DTH i na satelita już nie wcale, nie można i nic, bo to nie od nich tylko z Canal+ jest teraz i oni nie mają.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Multiroom i orange tv go

@Fred1  To była tylko moja  opinia 🙂 nie każdy musi być przecież  zadowolony z orange 🙂 u mnie wszystko dobrze działa 🙂 ale myślałem że już nie ma  telewizjii satelitarnej w orange. 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 59
  • 164
  • 0

Multiroom i orange tv go

Ci działa, ale ja mam Orange LOVE i satelita DTH ORANGE TV z kanaleee i nie mam niestety dostępu, ani do jednego ani drugiego, czyli multiroom żaden i orange go tv też. W Canal+ Online nie ma nawet kanału TVP Sport i tego nawet nie obejrzę z net..........w Orange tv go to jest.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Multiroom i orange tv go

@Fred1  A nie możesz przejść na telewizje w technologii kablowej i mieć światłowód?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 59
  • 164
  • 0

Multiroom i orange tv go

Nie mogę niestety, gdyż w POLSCE B i na kresach wschodnich w Orange jest nadal tylko nikła neostrada 7 mB/s. W bloku u mnie w mieście u brata tylko inni kablowi operatorzy lokalni mają światłowód, Orange nie ma, a na wioska tylko sama ta neostada, gmina kable położyła do światłowód, ale to stoi, bo brak operatora i zostaje tylko cały czas to co było..............wyludnia tylko wszystko ludzie umierają  non stop, uciekają za granicę,  zero dochodów, pracy, zasiłki z GOPS po 300 zł na miesiąc życie, nie raczą tego zwaloryzować, raz na 3 lata tylko waloryzują lub nie wcale, w urzędy pracy grosza na dojazdy nie dają nawet i ciągają co miesiąc po ileś km.ileś razy ,nic nie oferując, bo nic nie mają,  zero zasiłków i bez prawa do nich, nikt na rok w tym kraju nie zatrudni,tylko na miesiąc na śmieciówy, zlecenia dalej lub szukają tylko za darmo, nikt nie chce w tym kraju płacić i nie ma komu, urzędy też nie chcą,  inflacja, drożyzna,  wszystko pada i zwija (firmy,usługi i.t.p), granicę, handel przygraniczny wszystko pozamykali, wdowy tylko żyją same po 200 lat i osoby w podeszły wiek co mają i dostają rekordowe emerytury, 13, 14, 15.....im waloryzują tylko co rok wszystko i dają. Zatrudniają tylko jak ktoś w łapę da, ma chody, znajomości, układy lub jest z wpływowej rodziny, ma tatusia lub wujka i.t.p,  prezesa jakiegoś lub kierownika firmy, urzędu, tak jest w tym kraju!  Wtedy biorą od razu i znajdują miejsce! Taka jest prawda wszędzie w tym kraju! A reszta jak było, może nic nie być, ustawy tylko pod siebie walą w Sejmie i co im pasuje, korupcja, sobie kieszenie tylko wszyscy tam upychają, a ludzie na chleb mogą nie mieć wcale! Dadzą parę zet. dla zamydlenia nikłe podwyżki i tylko wyłącznie nielicznym grupom społecznym, a w czynszach, kosztach energia,prądu,woda,  ogrzewanie pozabierają wszystko potrójnie i jeszcze nie będziesz miał z czego tego zapłacić i musiał dołożyć ile. I będziemy na to głosować na jesieni, bo im mało będzie i oni mało zarabiają!


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 126
  • 627
  • 2

Multiroom i orange tv go


@Fred1napisał(-a)

Ci działa, ale ja mam Orange LOVE i satelita DTH ORANGE TV z kanaleee i nie mam niestety dostępu, ani do jednego ani drugiego, czyli multiroom żaden i orange go tv też. W Canal+ Online nie ma nawet kanału TVP Sport i tego nawet nie obejrzę z net..........w Orange tv go to jest.


To taka podpowiedź, jest przecież aplikacja TVP GO, instalujesz i masz dostęp do kanałów TVP wszędzie, a nie tylko przez Neostradę.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 59
  • 164
  • 0

Multiroom i orange tv go

TVP GO na smartfony tylko jest, blokada na resztę,  na net TVP VOD było i jest, ale tam nie ma TVP SPORT.

Jest aplikacja TVP Sport, ale tam nie pooglądasz, reklamy non stop to pierwsze, drugie zwiesza to przy dużym obciążeniu sieci i ważnym wydarzeniu sportowym jak wszyscy zaczną oglądać to.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Multiroom i orange tv go

@Fred1 Jeśli masz taką sytuację niestety i Ci z tego powodu  naprawdę bardzo współczuje 😞  i nie możesz mieć światłowodu to jedyne wyjście to jest internet satelitarny , nie będę tu wymieniał nazwy bo to forum orange ale jak wpiszesz w google to Ci się pokaże. Ja w mieście mieszkam i w bloku i mam światłowód od Orange a w 2 domu w górach mam internet satelitarny , mógłbym mieć światłowód ale nie od orange ale jest to nie możliwe bo jestem w konflikcie z sąsiadem. A po jego działce musiałby iść światłowód do mnie do domu i nie zgodził się. Tego typu internet nie jest tani ma ping duży , ale lepiej by Ci to szło niż masz obecnie i on jest wszędzie dostępny nawet gdybyś mieszkał na odludziu. A gdybyś chciał oglądać telewizje internetową  to jest taka możliwość bo tu nie trzeba dużego łącza internetowego ale  to już osobna kwestia pozatym lte słabo niestety  działa w górach i musiałem zamontować tego typu internet.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5500
  • 22185
  • 181

Multiroom i orange tv go


@Fred1napisał(-a)

...

W Canal+ Online nie ma nawet kanału TVP Sport

...


No oczywiście że nie ma, niby dlaczego miałby być? Wszystkie kanały TVP obejrzysz za darmo w naziemnej.