Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Multiroom Orange w technologii Wi-FI

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 2
  • 0

Multiroom Orange w technologii Wi-FI

Witam

troche glupio ze obecnie nie mozna miec w Orange drugiego dekodera WHD80 bo Orange daje jedynie UHD88...

Dlaczego?

Poniewaz moglibysmy je laczyc przez Wi-Fi jak dekoder glowny. Obecnie dziala to bezproblemowo, a np platforma nc+ oferuje taka opcje. Tyle ze kanaly ida po SAT ale skoro pasmo wyrabia na drugi dekoder po kablu to tak samo wyrobi po WiFi.

Wiele osob zapewne skorzystaloby z Multiroom wtedy, ciagniecie kabli lub stosowanie adapterow do instalacji elektrycznej jest problematyczne i niepraktyczne zwlaszcza w starych budynkach czy blokach.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Multiroom Orange w technologii Wi-FI

Na dzień dzisiejszy są tylko takie opcje jak opisane tutaj: https://nasz.orange.pl/t5/Baza-wiedzy-Telewizja/Podłączenie-Multiroom/ta-p/72

Ps. Jeśli mamy tv z dostępem do internetu to możemy skorzystać z tv online. Ja często co prawda na komputerze korzystam z videostar.pl. Już za kilka zł za msc można oglądać tv w jakości HD (cześć kanałów).

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

12 ODPOW. 12
Anonim

Nie dotyczy

Multiroom Orange w technologii Wi-FI

@LudwikJonkiszMultiroom Orange a NC+ to dwie inne technologie łączenia.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 2
  • 0

Multiroom Orange w technologii Wi-FI

to był przykład, ze inne firmy rowniez oferuja multiroom z przesylem uprawnien po wi-fi

co wiecej uzywaja tych samych producentow dekoderow 🙂

 

wiem ze Orange wysyla jeszcze caly strumien obraz i dzwiek z kanalem, ale jezeli w jednym dekoderze da sie to dobrze zrobic przez WiFi to i w drugim tez by sie dalo bo wkoncu wifi czy kabel nie ma roznicy jezeli lacze wyrobi, a wyrobi bo po kaablu drugi daje rade

 

jedynie kwestia ze orange nie stosuje 2x WHD 80 a WHD80+UHD88

Anonim

Nie dotyczy

Multiroom Orange w technologii Wi-FI


LudwikJonkisz napisał(-a):
Witam

troche glupio ze obecnie nie mozna miec w Orange drugiego dekodera WHD80 bo Orange daje jedynie UHD88...

Dlaczego?

Poniewaz moglibysmy je laczyc przez Wi-Fi jak dekoder glowny. Obecnie dziala to bezproblemowo, a np platforma nc+ oferuje taka opcje. Tyle ze kanaly ida po SAT ale skoro pasmo wyrabia na drugi dekoder po kablu to tak samo wyrobi po WiFi.

Wiele osob zapewne skorzystaloby z Multiroom wtedy, ciagniecie kabli lub stosowanie adapterow do instalacji elektrycznej jest problematyczne i niepraktyczne zwlaszcza w starych budynkach czy blokach.

@LudwikJonkisz, nie było tematu Emotikon: Mrugający


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 2
  • 0

Multiroom Orange w technologii Wi-FI

@Anonim to nie jest watkiem przewodnim, nie spamuj rozmawiamy o Multiroom a ty wyjezdasz z instrukcja dekodera, czytaj ze zrozumieniem pierwszy post

Anonim

Nie dotyczy

Multiroom Orange w technologii Wi-FI

Na dzień dzisiejszy są tylko takie opcje jak opisane tutaj: https://nasz.orange.pl/t5/Baza-wiedzy-Telewizja/Podłączenie-Multiroom/ta-p/72

Ps. Jeśli mamy tv z dostępem do internetu to możemy skorzystać z tv online. Ja często co prawda na komputerze korzystam z videostar.pl. Już za kilka zł za msc można oglądać tv w jakości HD (cześć kanałów).

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Multiroom Orange w technologii Wi-FI

Można mieć 2 dekodery WHD 80 , na początku miałem w takiej samej konfiguracji co ty WHD 80 I UHD 88. Zadzwoń na party line, że nie możesz kabla ciągnąć to wymienią ci UHD 88 na WHD 80.

Anonim

Nie dotyczy

Multiroom Orange w technologii Wi-FI

Też się nad taką opcją zastanawiałem, tylko tutaj jedno pytanie się nasuwa - czy w chwili gdy dwa odbiorniki tv będą pracowały i pobierały obraz w jakości HD to czy router i "kabel" pociągnie to obciążenie.....bo po co komu "klatkująca" tv.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 2
  • 0

Multiroom Orange w technologii Wi-FI

Pociagna bo po kablu ida OK
Anonim

Nie dotyczy

Multiroom Orange w technologii Wi-FI

Kabel pewnie i pociągnie....tylko czy router wydoli 😜 trzeba by spróbować. To może warto zadzwonić do BOK i spróbować wymienić dekoder.....chociaż to też pewnie zależy na kogo się trafi 😜 Jak będziesz po rozmowie to daj znać....jestem ciekawy jaki będzie finał rozmowy.