Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Multinagrywarka obecni klienci


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 33
  • 34
  • 0

Multinagrywarka obecni klienci

Witam.

 

Rozmawiałem na czacie z doradcą firmy Orange. Mam Internet VDSL z telewizją dekoder Sagemcom WHD80. Ten dekoder nie ma funkcji Multinagrywarka. Pytałem się konsultanta że chciałbym korzystać z funkcji multinagrywarki, ale obecny sprzęt tego nie umożliwia. Odpisał mi, że dekoder Sagemcom IWU 200 który ma tą funkcjonalność można dostać jedynie przy przedłużania umowy.

 

Słyszałem o procedurze na FTTH jeżeli obecny klient ma dekoder Sagemcom UHD88 i chce go wymienić w trakcie trwania umowy na Samsung ICU 100 to ma zapłacić 129 zł. Bezpłatna wymiana jest tylko przy przedłużaniu umowy.

 https://satkurier.pl/news/171440/orange-zacheca-do-wymiany-dekodera-na-4k.html

 

Z informacji na forum wynika że, do dekodera Sagemcom WHD80 nie ma dysków twardych. Do dekodera UHD88 jest dysk twardy który się wkłada się w kieszeń, ale rozmiar tego dekodera jest bardzo duży w stosunku do WHD80 i IWU200. Nie chciałbym takiego dekodera wielkości ,,magnetowidu".

 

Orange oferuje dekoder WHD80 do którego nie można dostać dysku twardego, w zamian nie dając żadnej alternatywy w postaci wymiany na dekoder Sagemcom IWU200 do którego również nie podłączymy dysku, ale istnieje alternatywa w postaci multinagrywarki.

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32193
  • 35278
  • 1359

Multinagrywarka obecni klienci

Na dziś "taki mamy klimat", Orange zasłania się brakami sprzętów. Niestety bo sezonie burzowymi dużo sprzętów poszło.

Jak chcesz zmian, zgłoś pomysł https://nasz.orange.pl/t5/forums/postpage/board-id/Nasz-Orange-Pomysly i zachęć innych do głosowania na niego.