Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Multinagrywarka mimo że darmo zawsze doliczana


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 557
  • 1768
  • 2

Multinagrywarka mimo że darmo zawsze doliczana

  • Umowa pierwotna na tv z Sierpnia 2019 mimo że usługa za darmo dla mnie i co miesiąc reklamacja co męczy mnie bardzo jest odliczana kwota ale mam prośbę aby operator naprawił błąd z naliczaniem opłat raz na zawsze automatycznie
3 ODPOW. 3
Anonim

Nie dotyczy

Multinagrywarka mimo że darmo zawsze doliczana

@ryba168  ewidentnie masz coś żle na koncie zaznaczone, stąd ci dolicza za Multinagrywarkę 😉

Niech kumaty jakiś na Infolinii czy czat to załatwi, może włącz/ wyłącz usługę, jak BOK to zrobi to nic się nie stanie, zgłoszenie w każdym razie zrobić, niech to naprawią.

Ja bym chyba co miesiąc im listy polecone słał 🙃


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Multinagrywarka mimo że darmo zawsze doliczana

@ryba168  tu masz wszystko co dotyczy usługi Multinagrywarka | Orange Polska

a to co Ciebie interesuje

slav72_0-1645398524657.png

zrób reklamację i postrasz Rzecznikiem Praw Konsumenta. Może faktycznie opcja wyłącz/włącz załatwi sprawę, warto skontaktować się w tej sprawie z BOK, ewentualnie jak masz blisko udaj się do salonu - kumaty sprzedawca też powinien załatwić sprawę.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53103
  • 612

Multinagrywarka mimo że darmo zawsze doliczana

@ryba168  jest to błąd w systemie. Tego możesz nie naprawić tylko zgłaszając na infolinii. Może będzie konieczne wystosowanie szczegółowego pisma do Skierniewic na adres do korespondencji, bo to trzeba zgłosić nieco precyzyjniej. Sam widzisz, że zwykle zgłoszenia nie działają 

Orange Polska S.A.

ul. Jagiellońska 34,

96-100 Skierniewice

Warto napisać prosto i rzeczowo przedstawiając fakty