Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Multinagrywarka - lista kanałów

Anonim

Nie dotyczy

Multinagrywarka - lista kanałów

Ma ktoś taki problem jak ja?

Jak pisałem powyżej na kanale BBC FIRST mam znaczki z multinagrywarki ale ciągle pokazuje się że nie mam dostępu do tego programu ale przecież mam i nie da się wytłumaczyć że wszystkie programy BBC mają już multinagrywarkę tylko na BBC FIRST mam problem.

 

W piątek powiedzieli że jest jakiś błąd i nad tym pracują, dziś zapytałem znów ktoś stwierdził że BBC i kanały PULS i PULS 2 nie ma na multinagywarce. A  @Wojciech  napisał post że jest i BBC i puls i puls2.

To jak w końcu są czy nie .

 

Zamiast najpierw dopracować multinagrywarkę do końca to ciągle coś grzebią, raz naprawią potem zepsują i nikt nic nie wie nawet na infolinii konsultanci.

 

Może coś koś wie na ten temat tylko bez ściemy i wazeliniarstwa.

Mam dosyć czy można wymówić umowę w ramach nie dotrzymania warunków umowy ?

 

Anonim

Nie dotyczy

Multinagrywarka - lista kanałów

Na puls i puls 2 nie ma multinagrywarki nie wprowadzaj ludzi w błąd.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Multinagrywarka - lista kanałów

Zdjęcia  zrobione pasków na dekoderze Samsun ICU 100 i powiedz mi gdzie tą funkcje szukać z całym szacunkiem ? w TV Orange go tez nie ma tej funkcji .  Zrobiłem restart dekodera  i zresetowałem brak funkcji może jest dostęp tylko dla nowych klientów lub wybranych pakietach ?
IMG_20200225_144423308.jpgIMG_20200225_144432390.jpg


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Multinagrywarka - lista kanałów

@Citi2017A jak wejdziesz w menu. Potem program tv. To czy są jakieś ikony przy kanałach puls?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Multinagrywarka - lista kanałów

@sebaswiderski  Witam serdecznie brak program tv itp .dodam też że robiłem resetowanie dekodera .

Anonim

Nie dotyczy

Multinagrywarka - lista kanałów

zgłosiłem na infolinii w piątek , wczoraj odpowiedziano mi że na puls i puls 2 nie ma  multinagrywarki to jak to jest jedni mówią że jest inni że niema jakaś paranoja ale pieniążki są brane  


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Multinagrywarka - lista kanałów


@Anonimnapisał(-a)

zgłosiłem na infolinii w piątek , wczoraj odpowiedziano mi że na puls i puls 2 nie ma  multinagrywarki to jak to jest jedni mówią że jest inni że niema jakaś paranoja ale pieniążki są brane  


no paranoja

 

tak jak od dwóch mcy kanał informacyjny DW na pasku pokazuje się HD, obraz jest SD. Tu na forum pisano, że jest w HD, a ja jak i inni userzy widzą rozmazane logo stacji.

 

u mnie na PULS i Puls2 nie ma funkcji multinagrywarki. A widzę, że zarzekano się wyżej że jest.

Anonim

Nie dotyczy

Multinagrywarka - lista kanałów

Co ciekawe na swojej stronie internetowej zamieścili nową rozpiskę programów na multinagrywarce https://orange.binaries.pl/binaries/o/map/ak/html/migracja/b2c/tv/multinagrywarka/kanaly_OTV_multina... a na infolinii opowiadają głupoty, nie rozumiem jak można zatrudniać tak niekompetentne osoby , na infolinii nic nie wiedzą, nie wiem biorą tych  ludzi z ulicy, prawdopodobnie są to dzieciaki po liceum dzień lub dwa maja jakieś tam szkolenie i sadzają ich do telefonów i dlatego tak jest. Ale naprawdę denerwuje mnie dlaczego robią z ludzi wariatów i jak zwrócisz im uwagę że nie mają racji są chamscy i aroganccy. Okazało się również że niema puls i puls2 to także w programach np. comedy central i paramount channel nie ma całej multinagrywarki a na spisie podają że są wszystkie funkcje .  Już HD to jest jakaś masakra. 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Multinagrywarka - lista kanałów

Witam i mam miłą wiadomość. Jak zapowiadał @Wojciech  kanały Puls i Puls 2 posiadają funkcje Mulinagrywarki od dzisiaj dostępną.


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Multinagrywarka - lista kanałów

Poszerzamy prawa 5 kanałów TVP tj. TVP1, TVP2, TVP Info, TVP Seriale, TVP HD o prawa do Mutlinagrywarki, w tym usługa Catch-up (7 dni) i usługa Start-over.