Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Multinagrywarka - lista kanałów


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Multinagrywarka - lista kanałów

Opcje nagrywania i programu kilka dni wstecz doszły na kanałach:

 

Zoom TV

BBC (earth,lifestyle,brit,first)

Adventure TV

Sundance TV

AMC 

 

być może jakieś jeszcze ale sprawdziłem na kanałach które mam w ulubionych 

Anonim

Nie dotyczy

Multinagrywarka - lista kanałów

widzę że AXN wszystkie dostały również nie wiem dlaczego programy  firmy discovery i tvn-owskie mają tylko replay 7 dni i to też nie na wszystkich programach i niema dalej nagrywania.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Multinagrywarka - lista kanałów

Discovery maja nagrywania

TVNy nie

kilka dni wstecz tylko tematyczne tvn-y bez 24i 24bis

kanaly obu stacji nie maja funkcji przewijania w przód czytaj: oglądać reklamy

zadnej firmy innej kanały nie maja tego ograniczenia. W UPC tez nie można przewijać ani nagrywać kanałów tvn?


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Multinagrywarka - lista kanałów

@TobW październiku 2019 padła informacje, że trzy firmy połączyły siły celem utworzenia nowego serwisu VOD. Dalej to już tylko połączenie klocków i w sumie teoretyzowanie "Czemu akurat na wspomnianych kanałach nie ma wszystkich dostępnych opcji w Multinagrywarce"?


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10832
  • 64

Multinagrywarka - lista kanałów

Lista zaktualizowana. Nagrywania, od początku, tydzień wstecz:

AMC HD

AXN Black

AXN HD

AXN Spin HD

AXN White

BBC Brit

BBC Earth

BBC First HD

BBC Lifestyle

Cbeebies

CBS Europa

CBS Reality

Extreme Sports HD

Sundance HD

 

Od początku, tydzień wstecz:

TV Puls HD - Tydzień wstecz ograniczenie do 2 dni

TV Puls 2 HD - Tydzień wstecz ograniczenie do 2 dni

 

Dopisana informacja które kanały są dostępne do dwóch dni wstecz.

 

Dodana również istotna informacja co do dostępności na danym kanale:

 

Dany kanał może być dostępny z oferty nc+ i na dekoderze będzie działał, natomiast nie będzie go w żadnej paczce NPVR i tym samym nie będzie dostępny w usłudze Multinagrywarka.

Przykładowo:

Posiadasz pakiet Optymalny oraz Start+ od nc+. W pakiecie Optymalnym nie ma kanału Romance TV, za to jest dostępny w pakiecie Start+, dlatego też ten kanał nie będzie obsługiwany przez Multinagrywarkę.

Jeżeli zamówisz pakiet Komfortowy w którym ten kanał jest dostępny, to wtedy Multinagrywarka będzie obsługiwała kanał Romance TV.


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Multinagrywarka - lista kanałów

@Wojciecho proszę jaka fajna informacja.

Anonim

Nie dotyczy

Multinagrywarka - lista kanałów

Mam pakiet orange love premium który zawiera optymalny i komfortowy. Kanały puls HD i puls 2 HD nie działają na multinagrywarce a kanał BBC FIRST ma blokadę , wyskakuje napis nie masz dostępu do kanału chociaż go mam bo oglądam, na infolinii techniczne powiedziano mi że jest jakiś błąd oprogramowania i nad tym pracują nie wiem jak długo. A te pakiety czy orange czy nc+ to jakaś masakra i głupota . Rozumiem  że canal + jest pakietem premium i będzie oddzielnie ale dlaczego jest jakiś pakiet extra + który zawiera większość kanałów z pakietów orange optymalnego i komfortowego. Różni się tylko dosłownie 5 programami , nie można ich umieścić w optymalnym i komfortowym ? Dziwne te roszady w orange w żadnej innej firmie nie ma takich dziwnych pomysłów.   


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Multinagrywarka - lista kanałów

całkowita zgoda. 

Absurdem jest i kiepsko wynegocjowanymi warunkami, że kanały tematyczne Polsatu są jako prestiżowe, w osobnym pakiecie, lub w najdroższych pakietach umów. Podobnie kanały tematyczne nc+ - tu akurat zgoda. Jakość ich wyróżnia się na rynku, nie są przerywane reklamami i mają jakościowy kontent, żal, że nie są z opcją multinagrywarki orange.

Pakiet Extra+ ma poza kanałami nc+ które można za 5 zł dodać sobie jedynie Active Family, ATM Rozrywka, PolsatNews,cafe,play,docu (często w promocji dodawane do nowych umów), Motowizja. Reszta to samo co Komfortowy. 

Mi BBC First działa multinagrywarka. Nawet ostatnio nagrywałem coś ale z BBC Earth. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 46
  • 47
  • 1

Multinagrywarka - lista kanałów

U mnie również opcja multinagrywarki nie jest dostępna na kanałach Puls, natomiast na BBC First działa. Czy jeszcze u kosos występuje podobny problem? 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Multinagrywarka - lista kanałów

@WojciechCo do Puls i Puls 2 nie ma opcji żadnej  z Multinagrywarka to jak to jest ? tylko wyznaczonych pakietach czy co ?