Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Love Standard z tv sat, przedłużenie umowy - jakie zmiany związane z Canal+ ?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29470
  • 270

Love Standard z tv sat, przedłużenie umowy - jakie zmiany związane z Canal+ ?

@bluesmanniaki  możesz o nim poczytać trochę tu https://forum.satkurier.pl/topic/34364-tvbox-smardtv-dsb4300/  

co prawda niewiele ale zawsze to coś. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 281
  • 1745
  • 0

Love Standard z tv sat, przedłużenie umowy - jakie zmiany związane z Canal+ ?

Zamówiłem, jak przyjdzie i potestuję to opiszę jak to się sprawuje... 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 109
  • 372
  • 1

Love Standard z tv sat, przedłużenie umowy - jakie zmiany związane z Canal+ ?

Ten dekoder to taki "entry" level. Nie ma nic poza podstawowymi funkcjami. Chwilę miałem okazję z niego korzystać to jeśli o mnie chodzi to nigdy bym go nie wybrał do codziennego użytkowania. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 281
  • 1745
  • 0

Love Standard z tv sat, przedłużenie umowy - jakie zmiany związane z Canal+ ?

"Codzienne użytkowanie" różnie wygląda u różnych osób. Jak już piszesz, ze byś nie wybrał to podaj czego ci w nim brakuje albo co źle w nim działa... 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5765
  • 23395
  • 198

Love Standard z tv sat, przedłużenie umowy - jakie zmiany związane z Canal+ ?

@bluesmanniaki 

Pewnie za późno na ostrzeżenia, ale skoro TV to dla Ciebie nieistotny dodatek to może nie masz się co przejmować. Ale: zdarzają się narzekania na tę "łączoną" ofertę. Po pierwsze w razie niedziałania czegokolwiek dochodzi do przepychanki między Orange a C+ a klient bywa bezsilny. Po drugie podpisanie takiej umowy blokuje Ci w znacznym stopniu podpisanie umowy na światłowód. Po trzecie zakres kanałów w ofertach jest inny, jeśli zależy Ci na określonych kanałach lepiej upewnić się że w danej ofercie będą dostępne. Po czwarte cena: niekoniecznie wychodzi taniej taka łączona umowa. Może się okazać że wzięcie osobnej TV od C+ wyszłoby taniej. To ostatnie oczywiście zależy od zakresu umów.

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 281
  • 1745
  • 0

Love Standard z tv sat, przedłużenie umowy - jakie zmiany związane z Canal+ ?

@j131zgadza się, za późno 😉

Przesyłka wczoraj przyszła, do podpisania umowy z Orange i Canal+ oraz TVBOX+ - ależ to maleństwo! Z 10 razy mniejszy niż UHD88 🙂 Na szczęście działa, przeskanowanie kanałów to 3 minuty, uprawnienia były po kwadransie. Teraz pora na testowanie, także nagrywania gdy dokupię jakiś dysk...

Ani konsultant ani w papierach nie ma nic o tym, co z UHD 88 - mam na pamiątkę sobie zostawić?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29470
  • 270

Love Standard z tv sat, przedłużenie umowy - jakie zmiany związane z Canal+ ?

@bluesmanniaki co się tyczy zwrotu starego dekodera, przeczytaj Zwrot urządzeń dla usług stacjonarnych | Orange Polska

zwróć uwagę na to 

slav72_0-1673528055945.png

 

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 281
  • 1745
  • 0

Love Standard z tv sat, przedłużenie umowy - jakie zmiany związane z Canal+ ?

Dzięki!

To czemu nic mi o tym nawet nie wspomnieli?! A może to już niaktualne skoro usługa jest na wygaszeniu i nie będą potrzebowali 😉 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29470
  • 270

Love Standard z tv sat, przedłużenie umowy - jakie zmiany związane z Canal+ ?

@bluesmanniaki nie wiem czemu nie wspomnieli gdyby nie było w obowiązku zwrotu tego sprzętu to sądzę że zaktualizowali by stronę. W razie wątpliwości i dla upewnienia się dopytaj na czacie.

PS.

Może żądają zwrotu gdyż można tego dekodera używać zarówno do usługi DTH jak i IPTV.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 281
  • 1745
  • 0

Love Standard z tv sat, przedłużenie umowy - jakie zmiany związane z Canal+ ?

Wczoraj podłączyłem do tego tvbox'a dysk Toshiba Canvio Basic, w parametrach ma zasilanie prądem 1A więc zgodny z tym co dekoder wymaga. Po podłączeniu formatowanie trwało z minutę i gotowe. Nagrywanie działa, jakość bez zastrzeżeń. Jedyne co, to instrukcja bardzo marna w sprawie tego jak nagrywać, jak programować nagrywanie a szczególnie jak to robić z wykorzystaniem EPG...

Wiem, że ten dekoder to minimum przyzwoitości ale w porównaniu do UHD88 to ma jedną bardzo poważną zaletę - uruchamia się błyskawicznie, do 5 sekund. W porównaniu do cyrków ze startem UHD88, gdzie było sprawdzanie internetu i ew. ręczne popychanie to to jest zupełnie inna zabawa 🙂