Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Lista Kanałów Orange IPTV


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2389
  • 9895
  • 85

Lista Kanałów Orange IPTV

@Luki555u mnie tez na poz 12 pojawiał się kanał Stopklatka zarówno na IWU 200 jak i na WHD 80 🙂 Zastanawiam sie czy pojawią się jeszcze jakieś kanały w Orange IPTV w pakiecie Optymalnym lub Komfortowym np Sportklub HD, Polsat JimJam lub kanał Love Nature 4K?

Pozdrawiam 🙂

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 187
  • 577
  • 1

Lista Kanałów Orange IPTV

Oni jeszcze w swoim spocie reklamowym promują takie kanały jak TVR. Zauważyłem w Salonie na  ekranie telewizora. 😉


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2389
  • 9895
  • 85

Lista Kanałów Orange IPTV

@Lukiman  kanał TVR też zauważyłem na kanale 999 Promo TV. Ta stacja jak dobrze pamiętam to nadawała do 2020 roku później została zastąpiona kanałem Home TV.

Pozdrawiam 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 248
  • 1052
  • 0

Lista Kanałów Orange IPTV

@Lukiman @Pablo5 Orange może specjalnie trzyma taką informację bo pojawiały się informacje pod koniec 2022, że kanał chce wrócić do nadawania najpierw przez internet. Ale jakoś ten temat ucichł. Jakby wrócił to dla orange to będzie oszczędność czasu na poprawianie tych spotów jakie puszczają w salonach czy na kanale 999😁🤣 bo nic nie będą musieli robić.😁 chociaż to co reklamują a nie istnieje jest trochę dziwne


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 187
  • 577
  • 1

Lista Kanałów Orange IPTV

Strzelam- Kabaret TV.  😄 ktoś się zastanawiał nad nowościami.

 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 8
  • 0

Lista Kanałów Orange IPTV

Hej, czy NOVELAS z kanału 251 rzeczywiście nadaje w +1? Zarówno na zwykłym dekoderze jak i Streamie jest to kopia zwykłego novelas u mnie.

 Do tego zauważyłem że nie mam kanału 250 na 4K Stream, mogę coś zrobić by go dodać?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 248
  • 1052
  • 0

Lista Kanałów Orange IPTV

Co do Novelas+ to orange zrobił dubel tego kanału na obu pozycjach to nie jest +1 przynajmniej w iptv


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2389
  • 9895
  • 85

Lista Kanałów Orange IPTV

W dniu dzisiejszym kanał Polsat News 2 nr 31 został podniesiony z SD do jakości HD.  Kanał ten melduje się w wersji HD zarówno na IWU 200 jak i na WHD 80 🙂

Pozdrawiam 🙂


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2389
  • 9895
  • 85

Lista Kanałów Orange IPTV

W dniu dzisiejszym kanały Polsatu zmieniły swoje nazwy. Polsat Sport zmienił nazwę na Polsat Sport 1, Polsat Sport Extra na Polsat Sport 2 i  Polsat Sport News na Polsat Sport 3.

Nazwy tych kanałów zostały zmienione zarówno na IWU 200 jak i na WHD 80 i znajdują się na pozycjach  nr 114- Polsat Sport 1, 115- Polsat Sport 2, 116- Polsat Sport 3.

Więcej informacji w tym linku https://satkurier.pl/news/236581/polsat-sport-1-2-i-3-juz-nadaja.html

Pozdrawiam 🙂