Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Lista Kanałów Orange IPTV


Zespół Nasz Orange
  • 3067
  • 11998
  • 66

Lista Kanałów Orange IPTV

Od dzisiaj dodane zostały:

CTV - DLA CIEBIE - 258,

CURRENT TIME TV - 784.

Więcej o nich napisałem tutaj: https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/Nowo%C5%9Bci-w-ofercie-Orange-TV/m-p/371237/highligh...


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 286
  • 824
  • 2

Lista Kanałów Orange IPTV

Na liście dubli powinny być w miejsce TVNów kanały ZPR Media np. Eska TV na pozycji 21, a Eska TV Extra na pozycji 22.

A kanały informacyjne powinny być przesunięte zaczynając od pozycji 51.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 387
  • 1592
  • 3

Lista Kanałów Orange IPTV

Te duble powinny całkowicie zniknąć o ile lepiej by ta lista wyglądała a tylko zaśmiecają listę niepotrzebnymi pozycjami. Każdy kanał na jednej pozycji i tyle. Każdy i tak włączy dany kanał jak będzie chciał oglądać bez względu na jakiej pozycji byłby ten kanał i ile razy powtarzany na liście. Zwłaszcza, że znalezienie kanału zajmuje kilka sekund wystarczy w programie wejść w odpowiednią zakładkę tematyczną i już się widzi jaki numer jest przypisany do danego kanału a później już się wie, że na tym i wybiera się z pilota numer a takie dublowanie nie ma sensu komu miałoby to przynieść korzyści? Te duble to nieporozumienie operatorzy powinni od tego odejść.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2241
  • 8410
  • 33

Lista Kanałów Orange IPTV

a może duble to jest jakiś układ biznesowy?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 286
  • 824
  • 2

Lista Kanałów Orange IPTV

Dokładnie!


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 387
  • 1592
  • 3

Lista Kanałów Orange IPTV

Biznes nie biznes dla klientów to jest niepotrzebny element w dekoderach zaśmiecający listę. To można porównać też do tego całego menu, które się wyświetla przy każdym uruchamianiu dekodera nie potrzebny element, każdy kto by potrzebował skorzystać i tak włączy odpowiednim przyciskiem na pilocie. Ja to tak odbieram nie wszyscy muszą być zgodni. A inni się znajdą, którzy też tak to widzą.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 190
  • 293
  • 0

Lista Kanałów Orange IPTV


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 23
  • 80
  • 1

Lista Kanałów Orange IPTV

A ja uważam że od numeracji 1-50 powinny być najpopularniejsze kanały, więc przypuszczam że nie wszystkim się dogodzi.

Mi się podoba że 21 - TVN, 22 - TVN24, a 23 - TVN-Bis.

Często używam strzałek do przeskakiwania pomiędzy tymi kanałami i też łatwiej je wpisać.

 

Co do menu na początku uruchamiania to faktycznie jest ono bezsensowna. 

Jeszcze jakby się po jakimś czasie wyłączało samo, a to tak wisi.

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 190
  • 293
  • 0

Lista Kanałów Orange IPTV

@AdrianWyka tych kanałów nie powinno być


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 454
  • 1154
  • 13

Lista Kanałów Orange IPTV


@adzia1napisał(-a)

@AdrianWyka tych kanałów nie powinno być


Tzn. których?