Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Lista Kanałów Orange IPTV


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 233
  • 1031
  • 0

Lista Kanałów Orange IPTV

Pojawił się na 110 jest plansza informacyjna z muzyką w tle


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2372
  • 9830
  • 84

Lista Kanałów Orange IPTV

@Luki555  tez potwierdzam. Na dekoderze IWU 200 (dekoder 4K) pojawił się Eurosport 4K nr 110 z muzyką, napisami i logiem Roland Garros w tle.

Pozdrawiam 🙂


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2372
  • 9830
  • 84

Lista Kanałów Orange IPTV

Dzięki @slav72  za info. Czekam na spotkania Polaków. Pierwsze spotkania Polaków 28 maja i 29 lub 30 maja. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 233
  • 1031
  • 0

Lista Kanałów Orange IPTV

Orange dalej dubluje kanały jedne ledwo usunął  a już 3 się pojawiły na liscie poz 41 History poz 42 Polsat crime investigation oraz cartoonito jest 2 razy poz 500 oprócz 561


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10909
  • 64

Lista Kanałów Orange IPTV

Zaktualizowałem listę kanałów. Kilka drobnych przesunięć, jak np. nastąpiło zgrupowanie kanałów HBO i usunięcie kolejnych dubli.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 233
  • 1031
  • 0

Lista Kanałów Orange IPTV

Od 1.06.23 kanał dziecięcy Cartoonito z Pakietu Komfortowego został przeniesiony do Pakietu Optymalnego, a tym samym do Orange Love Standard bez opłat.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Lista Kanałów Orange IPTV


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 233
  • 1031
  • 0

Lista Kanałów Orange IPTV

Tak wiem tylko chciałem rozszerzyć ten post swój o pewną kwestię nawet byłem w trakcie edytowania, ale zobaczyłem twój post i chciałem odczytać.Chodzi o to, że orange olewa swoją stronę, jeżeli orange wprowadza zmiany to powinien aktualizować informacje o swojej ofercie tv w tych pakietach chodzi o logotypy graficzne a tu nic nie jest nanoszone a nawet od dłuższego czasu brakuje 2 logotypów BBC (BBC Lifestyle i Cbeebies), które miały zniknąć ale jednak zostały. Komuś w orange się nie chce po prostu tego robić co z tego, że jakiś komunikat wstawią jak co innego też powinni zrobić.😀 Na stronie jest logotyp Novelas+ zamieszczony nie wiem po co skoro nie ma go w ofercie (w tej od orange nie od C+ a na stronie chwalą się jakby mieli) także strona wprowadza w błąd jak ktoś przegląda stronę w tych kwestiach, żeby zobaczyć jakie kanały są w danym pakiecie.

Napisałem w tym temacie bo nie znalazłem jakoś pasującego tematu administrator może ten post przenieść do odpowiedniego tematu a i przekazać tą sugestie komu trzeba bo to trochę wstyd, że są błędy na stronie.

 


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10909
  • 64

Lista Kanałów Orange IPTV

Lista zaktualizowana. Trochę zmian przybyło, natomiast w skrócie:

  • Na pozycjach 1-100 powróciło sporo pozycji, które już tam były poprzednio;
  • Kanały sportowe Canal+ zostały dodane dodatkowo z pozostałymi kanałami sportowymi (133-136);
  • Nickelodeon Ukraine Pluto TV został usunięty. Do kanału Nickelodeon (566) została dodana dodatkowo ścieżka w języku ukraińskim.