Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Katalog stacji tv w Canal+ online jak i filmów i seriali zniknął.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 21
  • 30
  • 0

Katalog stacji tv w Canal+ online jak i filmów i seriali zniknął.

Witajcie, 

 

Jak w temacie, posiadam dostęp do usługi CANAL+ online w ramach swojego abonamentu w Orange, po zalogowaniu się dzisiaj, zniknął cały katalog zarówno filmów/seriali jak i kanałów telewizyjnych. Czy też mierzycie się z takim problemem ? Kontaktowałem się z supportem Canal+, ale odesłali mnie od Orange. 

 

Dziękuję za jakąkolwiek odpowiedź. 

 

Pozdrawiam, 

A

9 ODPOW. 9

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13365
  • 54799
  • 647

Katalog stacji tv w Canal+ online jak i filmów i seriali zniknął.

@aroniasty  szczerze? Spychologia. To usługa C+ i ich serwery i apka. To oni utrzymują te informacje, a nie Orange. 

Głuchy telefon to zabawa, a nie procedura. Zgłoś ma czacie i wiedz, że przetransferuja zgłoszenie do C+ 

Głupota....


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Katalog stacji tv w Canal+ online jak i filmów i seriali zniknął.

@aroniasty  rozumiem że chodzi Ci o apkę C+ Online?, jeśli tak to u mnie wszystko jest ok.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2113
  • 11885
  • 54

Katalog stacji tv w Canal+ online jak i filmów i seriali zniknął.

@aroniasty odinstaluj aplikację C+ i zainstaluj ponownie 😎

U mnie takie coś się nie dzieje, ale sam wykupiłem substancje, bez pośrednictwa Orange 😎

Na czat czy telefonicznie w Orange zgłoś problem i niech ci zgłoszenie zrobią, można potem do suportu C+ napisać i podać nr zgłoszenia z Orange 😎


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 21
  • 30
  • 0

Katalog stacji tv w Canal+ online jak i filmów i seriali zniknął.

@IreneuszCD @slav72 zarówno appka jak i web

 

Tak też zrobię, do tej pory wszystko chodziło jak w zegarku. Myślałem, że to po prostu jakiś grubszy problem, który dotknął wszystkich. 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 10
  • 0

Katalog stacji tv w Canal+ online jak i filmów i seriali zniknął.

Cześć,

Podłączam się, mam ten sam problem. Mam wykupiony pakiet Canal+ Prestige oraz Extra+ co pozwalało mi oglądać około 90 kanałów TV na żywo w aplikacji Canal+ Online. Od wczoraj niestety większość kanałów TV zniknęła (Planete, Nat Geo, Discovery, BBC itd); zostały tylko kanały TV z grupy Canal+ (Sport, Seriale, Film, Dokument itd). Odinstalowałem apkę i zainstalowałem jeszcze raz, ale nie pomogło...


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2113
  • 11885
  • 54

Katalog stacji tv w Canal+ online jak i filmów i seriali zniknął.

To zgłaszać problem w Orange, im więcej zgłoszeń, tym szybciej to naprawią 😎


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2434
  • 10094
  • 89

Katalog stacji tv w Canal+ online jak i filmów i seriali zniknął.

Na stronie Google Play widze w ocenach i recenzjach, że te są zgłaszane problemy z TV po ostatniej aktualizacji aplikacji https://play.google.com/store/apps/details?id=com.canal.android.canal&hl=pl&gl=US

@aroniasty @yankes09 musicie zgłaszać ten problem na Orange czacie lub na infolinii Orange im szybciej tym lepiej

Pozdrawiam 🙂


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 10
  • 0

Katalog stacji tv w Canal+ online jak i filmów i seriali zniknął.

Dziękuję za odpowiedź. Problem już rano zgłosiłem na czacie, Pani utworzyła zgłoszenie; po godzinie oddzwonił Pan technik, że nie widzi żadnych problemów od strony Orange i mam sprawdzić za jakiś czas w aplikacji Canal+ Online czy jest wszystko ok. Niestety dalej nie jest... Jutro chyba będę musiał zrobić kolejne zgłoszenie.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 21
  • 30
  • 0

Katalog stacji tv w Canal+ online jak i filmów i seriali zniknął.

Zgłosiłem wczoraj na chacie, jeszcze tego samego dnia problem został rozwiązany.