Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kanały i treści 4K w Canal+ online, także na Canal+ Box 4K.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Kanały i treści 4K w Canal+ online, także na Canal+ Box 4K.

https://satkurier.pl/news/217634/kanaly-i-tresci-4k-w-canal-online-takze-na-canal-box-4k.html

 

 

Czemu dla klienty Orange z Canal+ tego nie dali?

I nie ma na konta klienty Orange z Canal+ w Canal+ONLINE te kanały Canal+4K ULTRA HD i ELEVEN SPORTS 1 4K i nie dodali wcale im , kto ma to wykupione w pakiety i na dekoder 4K ULTRABOX+.

Nie dość, że zblokowany dla nich jest dostęp do ORANGE GO, nie ma dla nich wcale tego dostępu,  i nie można w net obejrzeć podstawowe kanały TVP1, TVP2, TVP SPORT, TVN, POLSAT i.t.p.........na swoje konto, których brakuje też w Canal+Online.

16 ODPOW. 16
Anonim

Nie dotyczy

Kanały i treści 4K w Canal+ online, także na Canal+ Box 4K.

@Henryk12  taki temat to musiał by być na AMA poruszony 😎

Tu odpowiedzi nikt kompetentny, raczej ci nie udzieli 😎


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Kanały i treści 4K w Canal+ online, także na Canal+ Box 4K.

Moim zdaniem trzeba w Canal+ od razu pytać, czemu tego nie dali i dali to tylko swoim abonentom Canal+ samym z salon Canal+.

A oni abonentom Orange nie udzielają odpowiedzi, Orange musi pytać samo, Orange jest pośrednikiem.

A jak jeszcze blokują dostęp do Orange GO swoim abonentom, to wątpliwe czy oni będą pytali.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Kanały i treści 4K w Canal+ online, także na Canal+ Box 4K.

@Henryk12  moim zdaniem ten fragment i część którą zaznaczyłem na czerwono chyba wszystko wyjaśnia

slav72_0-1653068643594.png

nie otrzymali dostępu abonenci korzystający z Canal+ pośrednio np. za pośrednictwem Orange i innych podmiotów.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Kanały i treści 4K w Canal+ online, także na Canal+ Box 4K.

Dobrze, ale ja mam usługi z Canal+ niby, tylko nie wszystkie pakiety i usługi widać i kanały też, nie da dokupić też. A w Canal+ Online całkowicie to okrojone całkiem z kanały i brakuje sporo co jest na dekoder.

Więc, czemu abonenci kablówki  IPTV Orange mają dostęp do Orange GO i Canal+ Online.

A klienci DTH  Orange tylko do Canal+Online samego z okrojonymi kanałami z 4K ULTRABOX+.

I czemu mam usługa tv w Orange, Orange LOVE i nie mogę zalogować do Orange GO i mam to zblokowane cały czas? Mam numer klient Orange i swój kod poufny i zalogować tam nie mogę korzystać, bo jestem z DTH Orange z niby z Canal+, a kablówka już nie jest z Canal+ i ma dostęp do Canal+ONLINE też i Orange GO TEŻ. Z jaka racja i jak tak robić nie sprawiedliwie?

I jeszcze czemu kanał 80 BBC EARTH działa na dekoder 4K ULTRABOX+ a w Canal+ ONLINE jest nie dodany wcale tylko dla abonentów Orange?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Kanały i treści 4K w Canal+ online, także na Canal+ Box 4K.

@Henryk12  chwila, ale w temacie pytasz o treści 4K, więc Ci odpowiedziałem nie masz dostępu gdyż nie jesteś bezpośrednim subskrybentem czy też bezpośrednim abonentem Canal+ (oglądasz treści C+ za pośrednictwem, w Twoim przypadku jest to Orange).


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Kanały i treści 4K w Canal+ online, także na Canal+ Box 4K.

W Orange jestem bezpośrednio i nie mam dostępu do Orange GO czemuś też.

A w Canal+ za pośrednictwem tylko Orange i tym samym w Canal+ Online i też jest nie wiadomo co.....okrojone z dekoder kanały i brakuje, Nie dość, że na dekoder 4K ULTRABOX+ też nie dokupisz wszystkie kanały i pakiety co są w Canal+ i dla ich abonentów z salon Canal+.

I nie pisze tam, że nie otrzymali..............a tutaj klienty DTH z Canal+  nikt nie chce obsługiwać.

Ani w Orange, ani w Canal+ i odsyłają jedni do drugich i koło zamyka, czekaj miesiącami, upominaj o coś,

czyli DTH Orange teraz jest z niczego, a nie z Canal+, bo oni umowy Orange nie obsługują w Canal+ i nie mają niestety, CANAL+ ONLINE też nie jest od nich u nich, tylko z Orange.

Tak mówią.

A w Orange wysyłają do Canal+ z tym wszystkim. Bo to nie z Orange też.....i tego nie świadczą tylko pośredniczą i umowa jest z Canal+, a w Canal+ mówią, że z Orange.

Więc jak to ma być z tym? I co to jest?

Zwłaszcza, że nie ma główne kanały TVP1, TVP2, TVP Sport w te CANAL+ ONLINE, a w Orange GO są one. I na dekoder też dostępne i satelitarny i kablowy w tej oferta.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Kanały i treści 4K w Canal+ online, także na Canal+ Box 4K.

Nadal brak tego dla klienty Orange w CANAL+ONLINE.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36153
  • 1366
Anonim

Nie dotyczy

Kanały i treści 4K w Canal+ online, także na Canal+ Box 4K.

@Henryk12  na Canal+ online tylko jeden kanał 4K teraz działa i tyle w temacie, zresztą nic tam ciekawego nie ma 😎