Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kanały Polsat Sport Premium w następnym sezonie?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Kanały Polsat Sport Premium w następnym sezonie?

Witam, chciałbym wraz z początkiem kwietnia przejść na pakiet Love ale zależy mi na kanałach Polsat Sport Premium. Z tego co się doczytałem w różnych regulaminach kanały te są gwarantowane wraz z Canal+ Prestige tylko do 30.06.2019. Co będzie potem, kiedy będzie wiadomo czy w następnym sezonie te kanały będą również dostępne wraz z tym pakietem od Canal+?

Nie chciałbym podpisać 24 miesięcznej umowy a za miesiąc czy dwa dowiedzieć się, że tych kanałów nie będzie.

8 ODPOW. 8

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Kanały Polsat Sport Premium w następnym sezonie?

Oficjalnie nie ma info.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Kanały Polsat Sport Premium w następnym sezonie?


@Piotrekk85napisał(-a)
Oficjalnie nie ma info.

A nieoficjalnie coś wiadomo? Emotikon: Mrugający

 

Jeszcze jedno pytanie. W mojej lokalizacji Orange TV jest dostępna tylko satelitarnie, a nie przez kabel i w związku z tym czy bez problemu można odbierać pakiet C+, Polsat Sport Premium i Eleveny, czy te pakiety są tylko dostępne kablowo? 

Dziękuję.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2018
  • 5436
  • 183

Kanały Polsat Sport Premium w następnym sezonie?

Tak po satelicie te pakiety są dostępne.
Anonim

Nie dotyczy

Kanały Polsat Sport Premium w następnym sezonie?


@deco10napisał(-a)

@Piotrekk85napisał(-a)
Oficjalnie nie ma info.

A nieoficjalnie coś wiadomo? Emotikon: Mrugający

 

Jeszcze jedno pytanie. W mojej lokalizacji Orange TV jest dostępna tylko satelitarnie, a nie przez kabel i w związku z tym czy bez problemu można odbierać pakiet C+, Polsat Sport Premium i Eleveny, czy te pakiety są tylko dostępne kablowo? 

Dziękuję.


Polsat Sport Premium tylko w kablowej jest ofercie (Orange TV), co do listy kanałów satelitarnych tu masz aktualną.

@Arti_Kn_Pl  z grudnia 2018 lista nie ma Polsat Sport Premium, być może to zmienili.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Kanały Polsat Sport Premium w następnym sezonie?

Jeśli chodzi o nowy sezon (jesień 2019/zima 2020) nie jest to jednoznaczne. Tym bardziej regulamin jest napisany na kolanie.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2018
  • 5436
  • 183

Kanały Polsat Sport Premium w następnym sezonie?


@Anonimnapisał(-a)

@deco10napisał(-a)

@Piotrekk85napisał(-a)
Oficjalnie nie ma info.

A nieoficjalnie coś wiadomo? Emotikon: Mrugający

 

Jeszcze jedno pytanie. W mojej lokalizacji Orange TV jest dostępna tylko satelitarnie, a nie przez kabel i w związku z tym czy bez problemu można odbierać pakiet C+, Polsat Sport Premium i Eleveny, czy te pakiety są tylko dostępne kablowo? 

Dziękuję.


Polsat Sport Premium tylko w kablowej jest ofercie (Orange TV), co do listy kanałów satelitarnych tu masz aktualną.

@Arti_Kn_Pl  z grudnia 2018 lista nie ma Polsat Sport Premium, być może to zmienili.

 

Nieprawda, są pakiety Polsat Premium Sport jest nowa lista kanałów z 7.03.2019 r. Twój link nie działa


 

Anonim

Nie dotyczy

Kanały Polsat Sport Premium w następnym sezonie?

@Arti_Kn_Pl  poprawiłem link, ostatnia z dostępnych list na portalu Orange, jeśli masz aktualniejszą to ją wrzuć 😉

Tak poza tym te listy Orange TV są pomieszane, nie będę się przy swoim upierać.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2018
  • 5436
  • 183

Kanały Polsat Sport Premium w następnym sezonie?