Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36242
  • 1366

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

Jedyne wiem że ma być jak nc+. A tym cen chyba nie ma jeszcze.

Zespół Nasz Orange
  • 2932
  • 10943
  • 64

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

Dzisiaj pojawił się nowy pakiet "Mistrzowska Piłka" na naszej stronie. Będzie on obowiązywał od 1 stycznia 2019r.

 

Pokaż szczegóły
 mp3.png
Pokaż szczegóły
mp2.png

Jest również regulamin na stronie, poniżej destylat. Dla  nowo sprzedawanych pakietów CANAL+ Prestige oraz Extra+ z CANAL+ Prestige (za wyjątkiem promocji Pakiety nc+ 24m - dla abonentów w pakiecie Prestige oraz Extra+ z CANAL+ Prestige) dodawana będzie opcja dodatkowa Mistrzowska Piłka za 0 zł.

Dla Klientów posiadających Canal+Select oraz Extra+ z Canal+Select oraz dla Klientów promocji Pakiety nc+ 24m - dla abonentów w pakiecie Prestige oraz Extra+ z CANAL+ Prestige pakiet "Mistrzowska Piłka" będzie dostępny jako opcja dodatkowa za 30zł miesięcznie. Pakiet będzie dostępny od 1 stycznia 2019r. Opcję dodatkową można zamówić w każdym momencie, nie podpisuje się na nią umowy.

 

Zgodnie z obietnicą, do końca 2018 roku abonenci pakietów z Canal+ dalej oglądają bez opłat kanały z paczki Polsat Sport Premium.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36242
  • 1366

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

Czy obecni mają opcję za free czy nie?

Zespół Nasz Orange
  • 2932
  • 10943
  • 64

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

Obecni Klienci Canal+ oraz ci, którzy kupią pakiet niezawierający Mistrzowskiej Piłki za 0 zł, do dnia 1.01.2019 r. nadal oglądają kanały z tego pakietu bezpłatnie. Po tym terminie kanały te będą wyłączone, i aby nadal je oglądać Klienci będą musieli je zamówić w cenie 30 zł.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36242
  • 1366

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

A jak to się ma to obietnic, że klienci mają canal+ prestige aktywowany np. we wrześniu będą mieli polsaty sport premium za free cały czas? Posypią się reklamacje.

Zespół Nasz Orange
  • 2932
  • 10943
  • 64

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

Mnie nic nie wiadomo o takich obietnicach. Ja bynajmniej o nich nie pisałem.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36242
  • 1366

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

Oki - masz rację. Twoje wpisy z tego wątku mówią tylko do końca roku (można sobie przewinąć i do Ciebie nie można nic zarzucić). Ale inni pracownicy Orange także w kanałach social media pisali coś innego 🙂

Zespół Nasz Orange
  • 2932
  • 10943
  • 64

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

Takie plotki się w Internecie pojawiały. Tutaj na forum tez ktoś wspominał. Jednakże oficjalnie takiej informacji nie widziałem. Jeżeli były, to mam nadzieję że nieliczne przypadki i oczywiście przy takiej obietnicy podczas zamawiania oferty można złożyć reklamację.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36242
  • 1366

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

Edit: w necie na różnych portalach też jest cenzura starych newsów.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

Panie Wojciechu,

 

pozwolę sobie zacytować mój post sprzed kilku dni:

 

"

Rozmawiałem z konsultantem Orange telefonicznie. Poinformował mnie, iż osoby które mają wykupiony c+ prestige, polsat sport premium będą mieli do końca trwania umowy. Wychodziłoby na to, że warto do końca grudnia wykupić prestige w przypadku osób które mają select. Czy słyszeliście o tej ofercie Orange?

 

Zamieszczam tekst maila od tego konsultanta:

Jeśli klient ma:

-Archiwalną ofertę Canal+ to po zakończeniu otwartego okna kanały Polsat Sport Premium będą za dopłatą, za jaką to nie wiadomo bo nie ma jeszcze takiej oferty.

Ma lub zakupi:
-Canal+ Select to po zakończeniu otwartego okna kanały Polsat Sport Premium będą za dopłatą, za jaką nie wiadomo bo nie ma jeszcze takiej oferty.

-Canal+ Prestige – po zakończeniu otwartego okna – bez dopłat.

"

 

Jak się te informacje mają do Pana?