Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 1
  • 0

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

Dzisiaj pojawił się nowy pakiet "Mistrzowska Piłka" na naszej stronie. Będzie on obowiązywał od 1 stycznia 2019r.

 

Pokaż szczegóły
 mp3.png
Pokaż szczegóły
mp2.png

Jest również regulamin na stronie, poniżej destylat. Dla  nowo sprzedawanych pakietów CANAL+ Prestige oraz Extra+ z CANAL+ Prestige (za wyjątkiem promocji Pakiety nc+ 24m - dla abonentów w pakiecie Prestige oraz Extra+ z CANAL+ Prestige) dodawana będzie opcja dodatkowa Mistrzowska Piłka za 0 zł.

Dla Klientów posiadających Canal+Select oraz Extra+ z Canal+Select oraz dla Klientów promocji Pakiety nc+ 24m - dla abonentów w pakiecie Prestige oraz Extra+ z CANAL+ Prestige pakiet "Mistrzowska Piłka" będzie dostępny jako opcja dodatkowa za 30zł miesięcznie. Pakiet będzie dostępny od 1 stycznia 2019r. Opcję dodatkową można zamówić w każdym momencie, nie podpisuje się na nią umowy.

 

Zgodnie z obietnicą, do końca 2018 roku abonenci pakietów z Canal+ dalej oglądają bez opłat kanały z paczki Polsat Sport Premium.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

175 ODPOW. 175
Anonim

Nie dotyczy

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

W Orange raczej nie będzie ale koszt za cały sezon to 360 zł ale Jest on dostępny w Cyfrowym Polsacie 


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

Póki co nie ma informacji na ten temat. Śledź nasz blog: https://biuroprasowe.orange.pl/ Czy profil na Facebook`u: https://www.facebook.com/orangepolska

Anonim

Nie dotyczy

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

@Anonimpowyższe się zgadza, ale to tylko dla Cyfrowego Polsatu. Myślę że w Orange się pojawią te kanały. Chociaż to tylko spekulacje. Zobaczymy co będzie w przyszłości. Póki co tylko informacja dla nowych Klientów. Nie ma nawet informacji dla dotychczasowych Klientów.

Anonim

Nie dotyczy

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

Nie jestem pewien. Dekoderów nie trzeba wymieniać, natomiast będzie tylko większa przepływność. Zobaczymy.

Anonim

Nie dotyczy

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

Mam nadzieje że Orange szybko podpisze umowę z nadawca żeby mógł udostępniać u siebie.

Rozmawiałem ze swoim znajomy gdzie ma NC+ i Polsat Cyfrowy ale ten kanał jest tylko w Polsacie oba dekodery z 4K.


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

@Anonim w Cyfrowym Polsacie nie ma póki co dekoderów z 4K. Patrząc np. po udostępnieniu KSW, myślę że spokojnie się doczekamy jednak.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 61
  • 124
  • 0

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

Szczegóły nt. Polsat Sport Premium w kablówkach

 

Jak ktoś nie będzie chciał kliknąć w link, to parę założeń w pigułce:

* opłata operatora dla Polsatu zależy od liczby abonentów posiadających dostęp do Polsatu Sport (w przypadku Orange IPTV posiadaczy opcji Polsat lub Pakietu Maksymalnego)

* wysokość opłaty za sezon 10 EUR od abonenta

* oferta Polsatu obowiązuje na trzy sezony

* operatorzy zostali zapoznani z ofertą 6 lipca i czas na odpowiedź operatora to 1 tydzień