Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kanały Eleven Sport


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Kanały Eleven Sport

@Paweł20  jeszcze jedno, gdy będziesz zgłaszał reklamację czy to przez czat, czy na infolinii to zapewne połączysz się z Maxem (sztuczną inteligencją) aby rozmawiać z żywym człowiekiem powiedz Maxowi że chcesz kupić usługę wtedy przełączy Cię do konsultanta. Nie zapomnij też wrócić na forum i poinformować o efektach, czy udało się rozwiązać problem i oczywiście oznaczyć pomocny post jako "Rozwiązanie".


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Kanały Eleven Sport

@Paweł20Z tego co zrozumiałem, masz umowę na Orange Love Standard. Jeśli chodzi o kanały eleven to w technologii satelitarnej są z pakietem Extra+ ale w promocji Orange Love Extra. Pytanie co ustalałeś z Doradcą? Trzeba pewnie odsłuchać rozmowę w kontekście ewentualnej reklamacji.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Kanały Eleven Sport

@sebaswiderski  i właśnie o to się rozchodzi, co @Paweł20 ustalił z konsulem, to po odsłuchaniu rozmowy się wyjaśni. Jeżeli ustalili przedłużenie na Love Ekstra to powinien mieć Eleveny w cenie pakietu i wtedy reklamacja lub gdy Love Standard to wtedy aby świeciły się czwórki musi je dokupić. Dlatego pisałem żeby dzwonił i wyjaśnił nieścisłości.


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Kanały Eleven Sport

@slav72W przypadku Love standard dla satelity, żeby mieć eleven trzeba aktywować canal + w wersji select lub prestige i do tego można dokupić eleven za 15,90 zł miesięcznie.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Kanały Eleven Sport

@Paweł20  jak tam, udało się załatwić sprawę? coś ustaliłeś? składałeś reklamację?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 8
  • 0

Kanały Eleven Sport

Byłem w salonie, wyjaśniłem całe zamieszanie. Okazuje się ze doradca telefoniczny który sprzedał mi ofertę pomylił pakiety. Uzyl nazwy Extra Plus i powiedział ze będę miał eleveny, dodał jednocześnie ze "normalnie" są one płatne. A w praktyce sprzedał mi i włączył Love Standard. Doradca z salonu stwierdził że tamten konsultant z infolinii pomylił Extra + z Orange Love Extra. Ale ta bylo więcej problemów bo z  konsultantem z infolinii nie zrozumieliśmy się i nie dogadaliśmy się prawidłowo w kwestii kwoty abonamentu. Bo oprócz przedłużanego Love mam też osobne inne usługi których ceny ta osoba nie podała mi w ostatecznym podsumowaniu i zasugerowała ze będę płacił łącznie za wszystko mniej niż rzeczywiście wyszło. Zdecydowałem się odstąpić od tej umowy, jak odstąpienie się zrealizuje to wrócę do salonu i tam wezmę jescze raz nowa umowę a następnie złoże reklamacje za tamta sytuację


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 8
  • 0

Kanały Eleven Sport

Sprawa okazała się bardziej zakręcona - pokrótce opisałem to przed chwila w odpowiedzi dla slav - możesz przeczytać. A jak długo są przechowywane w systemie Orange nagrane rozmowy z doradcą z infolinii? Bo odstapilem od tej umowy, jak uznają mi odstąpienie to wtedy chce tym razem w salonie zrobić od nowa to przedłużenie i dopiero wtedy na spokojne zareklamować tamta sprawe. Liczę ze w przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji uzyskam jakaś rekompensatę juz na tym właściwym przedłużeniu które będzie juz zrealizowane 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Kanały Eleven Sport

@Paweł20  dobrze zrobiłeś że odstąpiłeś od umowy, nieraz zdarzają się niedomówienia poprzez infolinię, dlatego ja przedłużając umowy robię to samodzielnie online przez MO lub jeżeli się nie da to w salonie, wtedy wiem konkretnie na czym stoję.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 8
  • 0

Kanały Eleven Sport

brak elevenow okazał sie tylko jednym z problemów. To wynikało z pomyłki tego konsultanta z pakietami i tez trochę z mojej nieznajomości pakietów. Druga sprawa była taka ze wg tej osoby miałem płacić łącznie za wszystkie moje usługi Orange  (a mam ich sporo) o kilka złotych mniej niż dotychczas. Tymczasem doradca z salonu wyliczył ze płacilbym 35 zł wiecej


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Kanały Eleven Sport

@Paweł20  nagrania rozmów standardowo są przechowywane 30 dni, więc jeśli chcesz reklamować zrób to jak najszybciej.

Edit.

Z tego co dopisałeś to tym bardziej nie zastanawiaj się i składaj reklamację.