Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kanały Eleven Sport


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 8
  • 0

Kanały Eleven Sport

Dzień dobry. Chciałbym uzyskać informację czy kanały Eleven Sport 1 i Eleven Sport 2 są dostępne w technologii TV satelitarnej Orange? Proszę też o informacje czy są one dostępne w pakiecie Extra+  Dziękuję

20 ODPOW. 20

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Kanały Eleven Sport

@Paweł20  aby wykupić kanały Eleven w technologi sat musisz zapłacić 10zł/mies., 1 mies.gratis i masz dostęp do E1, E2 i E1 4K

Edit.

Możesz także je dostać posiadając pakiet Love Ekstra lub Love Premium w cenie tych pakietów.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 8
  • 0

Kanały Eleven Sport

A jeśli mam pakiet Extra + ? To jest pakiet od canal+


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Kanały Eleven Sport

@Paweł20  poprawiłem mój pierwszy post 🙂


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 8
  • 0

Kanały Eleven Sport

Problem polega na tym ze przedstawiajac mi ofertę przedłużenia umowy konsultant Orange zapewnił mnie ze będę miał Eleven 1 i 2. Ale po włączeniu nowego zwiększonego pakietu tv nie mam ich. Mam różne inne kanały o których konsultant mówił ale Eleven 1 i 2 brak


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Kanały Eleven Sport

@Paweł20  składaj reklamację przez czat lub infolinię, jeżeli masz pakiet Orange Love Ekstra to Eleveny masz gratis w cenie pakietu.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 8
  • 0

Kanały Eleven Sport

Będę musiał to wyjaśnić. Bo na umowie która dziś dostałem kurierem jest wpisane takie cos: pakiet Orange Love w promocji Love Standard 2/19. Czyli Love Standard a nie Love Extra o którym Pan pisze.... Ale konsultant na infolinii zapewniał mnie ze będę miał Eleven 1 i 2. Użył nazwy pakietu: Extra +


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Kanały Eleven Sport

@Paweł20 wyjaśniaj bo być może konsultant coś pokręcił, a jeśli nie to do Love Standard jak chcesz mieć dostęp to musisz Eleveny dokupić w cenie jakiej napisałem na początku.

PS.

Na forum nie "Panujemy", używamy nicka lub imienia. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Kanały Eleven Sport

@Paweł20 jeżeli konsultant zapewniał Cię że to będziesz miał to podczas składania reklamacji poproś o odsłuchanie rozmowy (one są nagrywane).


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 8
  • 0

Kanały Eleven Sport

Dziękuję za pomoc