Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jakość Eleven Sports


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 104
  • 148
  • 1

Jakość Eleven Sports

@Anonim w zasadzie wszystko napisał i potwierdzam to. Ja odbieram w IPTV w technologii VDSL na Iwu200 ale jak widać problem jest w kazdej technologii. Niestety 4K nie ma dostępu Jescze jakiś czas temu Eleven Sports 1 4K był w multinagrywarce i mozna było oglądać z odtworzenia po chwili, ale jak widać komuś z Orange to przeszkadzało.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12994
  • 53348
  • 620

Jakość Eleven Sports

@1pietrek1 cierpliwości, albowiem nadziejam się, że jesteśmy czytani....😁


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 104
  • 148
  • 1

Jakość Eleven Sports

Obecnie program ElevenF1 i nawet studio w kiepskiej jakości jakieś smużenie, nie mówiąc już o wyścigu, gdzie widać wyraźnie spadki rozdzielczości i nawet pikselizację.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Jakość Eleven Sports

@1pietrek1  tak jak pisałem wcześniej dopóty będą problemy z odbiorem dopóki nie zmienią parametrów przesyłu.

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 104
  • 148
  • 1

Jakość Eleven Sports

Raczej wątpię. Właśnie oglądam mecz Juve - Napoli i te same problemy.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Jakość Eleven Sports

 Te same problemy, bo nadal słabe parametry przesyłu , nie poprawią tego to dalej będzie bieda.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 85
  • 289
  • 0

Jakość Eleven Sports

wczoraj przełączałem kanały Eleven i Eleven 3 to nadal tragedia, jeśli chodzi o jakość. Doczepiłbym się też do Eleven 1 4K, bo czerwony kolor jest tak podbity przy transmisjach ligi hiszpańskiej, że wszyscy wyglądają jak Indianie przy ICU100. Kiedyś już tu o tym wspominałem, ale niektórzy tego chyba nie dostrzegają. Zmieniłem miesiąc temu telewizor z leda na oled i problem oczywiście pozostał. Na wersji HD kanału są całkiem inne kolory, nie wiem czy to nie wina braku wsparcia HDR w dekoderze. Liga włoska wygląda normalnie. Martwiło mnie usunięcie kanałów Eleven z pakietu Extra i dodanie HBO, ale przy takiej jakości być może przedłużę umowę na nowych warunkach. Za Eleven nie dopłacę, póki tak wygląda.