Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jakie zmiany w IPTV Orange TV w Lutym br.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5683
  • 23054
  • 197

Jakie zmiany w IPTV Orange TV w Lutym br.

Ale to tak altruistycznie się martwicie o tych co nie wykupili kanałów kiedy jeszcze mogli? Czy też po prostu nagle zaczęła wam ta przypadłość dekoderów przeszkadzać? Na wyświetlanie na liście ogólnej tych kanałów, do których brak dostępu raczej nic się nie poradzi, ale zawsze można ograniczyć się do własnej listy. Mnie to w każdym razie nie przeszkadza jakiś szczególnie.

Anonim

Nie dotyczy

Jakie zmiany w IPTV Orange TV w Lutym br.

Można taką listę sobie stworzyć?

Tzn. włączam dekoder i na dzień dobry mam listę w mozaice, kanałów które mi najbardziej odpowiadają, albo sobie je oglądam według swojej kolejności.

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5683
  • 23054
  • 197

Jakie zmiany w IPTV Orange TV w Lutym br.

Na dzień dobry menu wyłączam, w mozaikę nie wchodzę więc nie wiem co na niej jest, ale zapewne są to wszystkie kanały, które są w którejkolwiek obsługiwanej umowie. Zdecydowanej większości z nich nigdy nie oglądam więc ta mozaika jest dla mnie całkowicie bezużyteczna.

Używam swojej listy przez EPG oraz przez +/- i numery kanałów.

IMHO to jest jednak generalnie kwestia kulawego oprogramowania tych dekoderów a nie oferty. Po zmianie oferty prezentacja nie jest bardziej kulawa niż była.

 

PS. Chcecie zmian oprogramowania dekoderów - zgłoście pomysł. W sprawie mozaiki i menu zgłaszałem nawet kilka i próbowałem perswadować ekspertom na AMA. Na razie z efektem niemal zerowym, ale może będziecie mieli więcej szczęścia. Samym narzekaniem nic nie zmienicie.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 329
  • 1378
  • 3

Jakie zmiany w IPTV Orange TV w Lutym br.

Tu nie chodzi o to żeby wprowadzać nowe oprogramowanie tylko o to żeby oferta była jednolita dla wszystkich i kanały które widnieją na liście były dostępne dla wszystkich klientów czy to w tym podstawowym czy w tych wyższych 2 pakietach od orange a nie takie pomieszane z poplątanym jak teraz było że jak chcesz to sobie dokup od c+ jeszcze. Dużo tego nie ma bo chyba 9 kanałów a zwłaszcza kanały 4K bo na razie to tylko z nazwy mamy dekodery nie licząc kanału informacyjnego co mało go kto ogląda zapewne a widnieje kanał przyrodniczy na liście to orange mógłby dać do swojej oferty wystarczy z nadawcą się dogadać.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6531
  • 16049
  • 84

Jakie zmiany w IPTV Orange TV w Lutym br.

Orange najprawdopodobniej rezygnuje z usługi tv tak to wygląda 🤷

Anonim

Nie dotyczy

Jakie zmiany w IPTV Orange TV w Lutym br.


@Citi2017napisał(-a)

Orange najprawdopodobniej rezygnuje z usługi tv tak to wygląda 🤷


Poto wybrałem Orange,  bo łączył 3 usługi. To co miałbym wybrać w przyszłości  fioletową konkurencję?  😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 594
  • 1966
  • 3

Jakie zmiany w IPTV Orange TV w Lutym br.

Wydaje mi się że prędzej zniknie z horyzontu TV Satelitarna jak IPTV ta pierwsza się powoli zwija ta druga dopiero rozwija 🙂 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 329
  • 1378
  • 3

Jakie zmiany w IPTV Orange TV w Lutym br.

"Orange najprawdopodobniej rezygnuje z usługi tv tak to wygląda 🤷"

@Citi2017  były artykuły w których orange informował, że będzie skupiać się na rozwijaniu oferty iptv i przenoszeniu klientów do tej oferty z oferty satelitarnej bo ta ostatnia to przeżytek dla orange. Więc pisanie że orange zwija w ogóle ofertę tv jest nie na miejscu.

Ja oczekuję tak jak pisałem, że orange udostępni w swojej ofercie kanały, które są na liście w dekoderze obojętnie w którym by to miało być pakiecie w tych własnych od orange a nie wciskać pakiet od innego operatora i jak chcesz to sobie dokup jeszcze Ekstra + od canal+ to będziesz miał tego co nie ma w orange a jest na liście w dekoderze ja tego nie popieram a inni nie muszą się z tym zgadzać. Nie po to podpisywałem umowę na tv z orange żeby jeszcze u innego operatora zamawiać pakiet przez orange. Jakbym chciał mieć tv od c+ to bym podpisał umowę bezpośrednio w salonie canal+. Dlatego w ostatnim poście określiłem tą sytuację że było pomieszane z poplątanym. Jedynym pakietem jaki ja widzę i byłby do zaakceptowania w takiej formie żeby podpisywać umowę z c+ przez orange to pakiet Canal+ Prestige jaki był żadne inne jeżeli nie byłoby innej możliwości na kanały z plusem w nazwie.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 329
  • 1378
  • 3

Jakie zmiany w IPTV Orange TV w Lutym br.

Co do zmian w ofercie to na razie taka kosmetyczna się zapowiada z 1 kanałem od 1 marca

https://satkurier.pl/news/234591/kanal-dizi-zmieni-sie-w-novelas1.html

Szału nie ma póki co.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 264
  • 729
  • 2

Jakie zmiany w IPTV Orange TV w Lutym br.

Liczę na to po cichu że i Novelas+ i Novelas+1 będą wiosna w ofercie jak i parę innych kanałów.