Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jakie mam kanały w pakiecie TV? Jak to sprawidzić?


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Jakie mam kanały w pakiecie TV? Jak to sprawidzić?

Lista kanałów dla Promocji Start+

Pokaż szczegóły

W ramach promocji „Start+” otrzymuje Pani/Pan dostęp do kanałów:
13 ULICA HD(1), 4FUN FIT&DANCE(2), 4FUN HITS(2), 4FUN.TV(2), ESKA TV(1), ALE KINO+ HD, ATM ROZRYWKA, AXN SPIN HD, BBC
WORLD(2), BLOOMBERG, CNBC EUROPE(2), DISCOVERY HISTORIA(1), DOMO+ HD, DOPEŁNIENIE DO COMFORT+(3), ESKA TV
EXTRA(2), EUROSPORT HD, FIGHTKLUB HD, FOKUS TV(2), FRANCE 24(2), KBS WORLD HD (1,2), KINO POLSKA(1), KUCHNIA+ HD,
MANGO 24(2), MINIMINI+ HD, MTV POLSKA, POLSAT MUSIC HD, NAT GEO PEOPLE HD, NATIONAL GEOGRAPHIC HD, NICK.,
NOWA TV(1), PLANETE+ HD, POLO TV(2), POLONIA 1(2), POLSAT 2 HD, POLSAT HD, POLSAT NEWS 2(1), POLSAT NEWS HD,
POWER TV(2), PULS 2, ROMANCE TV HD(1), STOPKLATKA TV(1), TELE 5(2), TELETOON+ HD, TTV(1), TV 4 HD, TV 5 MONDE(2), TV 6(1),
TV PULS, TV REPUBLIKA(1), TVN 24 BiS, TVN 24 HD, TVN 7 HD, TVN FABUŁA HD, TVN HD, HGTV HOME & GARDEN, TVN STYLE
HD, TVN TURBO HD, TVP 1 HD, TVP 2 HD, TVP ABC, TVP HISTORIA, TVP INFO, TVP KULTURA, TVP POLONIA(2), TVP 3, TVP
ROZRYWKA, TVP SERIALE, TVP SPORT HD, TVS(2), VIVA POLSKA(1), VOX MUSIC TV(2).

 

Przypis:
(1) Kanały świadczone promocyjnie na podstawie Rozdz. II ust. 1O Regulaminu Oferty wspólnej ITI Neovision S.A. i Cyfrowego
Domu Sp. z o.o. dla Klientów Orange z dnia 22.12.2014 r. Udostępnienie, jak i wycofanie takich kanałów, nie wymaga
poinformowania ani uzyskania zgody Abonenta i nie stanowi zmiany Umowy.
(2) FTA (ang. Free To Air) – powszechnie dostępne treści telewizyjne, do których dostęp jes możliwy przy użyciu
Sprzętu/Sprzętu własnego Abonenta. ITI Neovision nie ponosi odpowiedzialności za dostępność kanałów FTA. Do odbioru
kanałów FTA niezbędna jest karta dekodująca.
(3) Opcja Dodatkowa: Dopełnienie do Comfort+ - Okres gwarantowanego korzystania pierwsze 2 miesiące.

 

podaj jakas sensowna strone to wrzuce regulamin w pdf


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Jakie mam kanały w pakiecie TV? Jak to sprawidzić?

To znalazłem w Google. Liczyłem że jest jakaś lista kanałów z wyszczególnieniem kanałów z pakietu Start+.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5431
  • 17867
  • 186

Jakie mam kanały w pakiecie TV? Jak to sprawidzić?

@Gie a satysfakcjonuje Ciebie taki dokument ?


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Jakie mam kanały w pakiecie TV? Jak to sprawidzić?

przeciez masz wyszczegolnione kanaly ktore znajduja sie w pakiecie Start+.

chcesz to porownac do czego? do pakietu optymalnego? jakiegos kontkretnego?


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Jakie mam kanały w pakiecie TV? Jak to sprawidzić?

Chcę to w takiej formie z aktualną listą kanałów.

https://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/1994736/4085219696.pdf

Skoro Orange oferuje ten pakiet to powinien się znaleźć na takiej liście. Zresztą taką listę kanałów Orange powinno udostępniać dla każdego pakietu osobno. Do stworzenia jakiegoś skryptu generującego taki listy chyba nie potrzeba jakiegoś wybitnego informatyka. Jedna lista kanałów i w zależności od pakietu pogrubione na niej kanały wchodzące w skład tego pakietu. I czy te listy kanałów w PDF-ach nie mogą być bardziej czytelne? Nie można ich zrobić większą czcionką?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Jakie mam kanały w pakiecie TV? Jak to sprawidzić?

Wiele kanałów z optymalnego pokrywa się z tymi ze Start+, może dlatego nie ma zestawienia wspólnego, żeby się klienci nie zorientowali?

Ja się zorientowałem dopiero, gdy przez pomyłkę podpisałem zgodę na start+ 😄


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Jakie mam kanały w pakiecie TV? Jak to sprawidzić?

roznica miedzy optymalnym a start+ to 14 kanałów


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Jakie mam kanały w pakiecie TV? Jak to sprawidzić?

No właśnie, tylko 14 kanałów!


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 4
  • 0

Jakie mam kanały w pakiecie TV? Jak to sprawidzić?

czy wam też orange wyłączył po 2 miesiącach kilka najwartościowszych kanałów jakie uzyskano po podpisaniu umowy dodatkowej na start +. 

 

Płacicie te 10 zł czy jest rabat ?  


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5431
  • 17867
  • 186

Jakie mam kanały w pakiecie TV? Jak to sprawidzić?


@PIOTRGAN1napisał(-a)

czy wam też orange wyłączył po 2 miesiącach kilka najwartościowszych kanałów jakie uzyskano po podpisaniu umowy dodatkowej na start +. 

 

Płacicie te 10 zł czy jest rabat ?  


o jakich 10 zł - za co - piszesz @PIOTRGAN1 ?