Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak mam obejrzeć kanały TVP1, TVP2, TVP SPORT, TVN, POLSAT w CANAL+ONLINE lub ORANGE TV GO?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Jak mam obejrzeć kanały TVP1, TVP2, TVP SPORT, TVN, POLSAT w CANAL+ONLINE lub ORANGE TV GO?

Jak mam obejrzeć podstawowe kanały TVP1, TVP2, TVP SPORT, TVN, POLSAT w CANAL+ONLINE lub ORANGE TV GO?

jak powyżej,

jako abonent usługi satelitarnej DTH Orange TV  z Canal+.

Dodam mieszkam na terenie mocno zalesionym naziemna DVB-T2 mi nie dochodzi wcale lub przerywa, z satelita mało oglądam ( chmura burzowa, śniegowa, deszczowa,najdzie też odbioru nie ma), a z internetu korzystam cały czas.

I tak do Orange TV GO zblokowali ten dostęp dla tych abonentów DTH z Canal+ (brakuje też tam TVN i Polsatu, TV4),

a w Canal+Online wcale nie ma tych podstawowych kanałów czemuś...........

Wojny trzeba w tym kraju też, żeby to poprawili.

Dodam w aplikacji TVP GO nie ma tych podstawowych kanałów TVP1, TVP2, TVP SPORT  nawet na stałe i wcale też, aplikacja TVP SPORT nie działa jak należy, podczas jakiegoś meczu zwiesza wszystkie serwery i pół godziny reklam........

Blokują swoim obywatelom odbiór do podstawowych kanałów, a ukraińskie nadają FTA.......:(

Czyli zostaje niemieckie, rosyjskie, ukraińskie oglądać tak i FTA?

Lub oglądać bez tych podstawowych i ogólnokrajowych tak w tym kraj robią ludziom.

5 ODPOW. 5

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Jak mam obejrzeć kanały TVP1, TVP2, TVP SPORT, TVN, POLSAT w CANAL+ONLINE lub ORANGE TV GO?

Wybraliśmy dla Pana/Pani najlepsze kanały, które posiadają prawa licencyjne do rozpowszechniania w Internecie. Serwis CANAL+ online tworzyliśmy na podstawie komentarzy abonentów platformy satelitarnej. Dlatego wybraliśmy do naszej oferty, tylko najchętniej oglądane przez widzów kanały oferujące bogatą bibliotekę VOD. Natomiast kanały naziemne TVP, Polsat, czy TVN obecnie nie oferują licencji przez internet. Proszę pamiętać, że mimo to w usłudze jest ponad 70 kanałów.

 

https://pl.canalplus.com/pomoc/dlaczego-w-ofercie-nie-ma-kanalow

 

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Jak mam obejrzeć kanały TVP1, TVP2, TVP SPORT, TVN, POLSAT w CANAL+ONLINE lub ORANGE TV GO?

Ja nie mam pretensji jak na coś nie ma licencja i  może nie być,

ale w Orange TV GO jest ta licencja na TVP1, TVP2, TVP SPORT.

Czyli nie ma licencji na Orange TV GO dla abonentów DTH Orange z Canal+? I tylko dla nich.

Bo oni tylko dostępu nie mają i zalogować nie mogą.

W Canal+ Online też nie ma ta licencja, bo nie ma te kanały wcale.

W TVP GO lub TVP VOD, też nie ma tej  licencji na te podstawowe kanały TVP1, TVP2, TVP SPORT, bo też tego nie ma wcale lub na stałe..............

Jaki kraj taki obyczaj i tak robią wszystko na przekór ludziom i abonentom........

Czyli, jak w internet legalnie ogólnopaństwowe podstawowe kanały obejrzeć i oglądać?

Jak wynika z tego, że nikt nie ma żadne licencje na internet.

I dajmy w przypadku wojny, przy braku sygnału naziemnego, satelitarnego jak te podstawowe kanały z internetu obejrzeć i zobaczyć co się dzieje?

Jak wszystko zblokowane z tego wynika nawet dla swoich abonentów i obywateli.

Czemu Niemcy, Rosjanie, Ukraińcy nie blokują tego i podstawowych kanałów ogólnokrajowych kanałów i na satelita i w internecie też swoim obywatelom?

 I tam tyle licencji nie trzeba jakimś sposobem.........

Tylko w Polsce jakieś licencje wymyślili na ogólnokrajowe kanały i blokują ludziom. Jak tak?

Kapitalizm, prywatne wszystko, sprzedane wszystko, łącznie z państwowymi mediami i tak wychodzi  wynika z tego.

I o pieniądze tylko wszystkim chodzi, a nie o dobro obywateli i kraju.

I jak nie wiadomo o co chodzi w tym wszystkim.

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Jak mam obejrzeć kanały TVP1, TVP2, TVP SPORT, TVN, POLSAT w CANAL+ONLINE lub ORANGE TV GO?

To dali by w końcu TVP1, TVP2, TVP SPORT do Canal+ONLINE lub odblokowali dostęp do Orange TV GO dla tych abonentów DTH Orange z Canal+, a to nadal, ani tak, ani tak.....................i nie obejrzysz tego ani w jednym, ani drugim będąc abonentem Orange i mając te kanały w swojej ofercie tv satelitarna u nich i za co im płacisz.

Anonim

Nie dotyczy

Jak mam obejrzeć kanały TVP1, TVP2, TVP SPORT, TVN, POLSAT w CANAL+ONLINE lub ORANGE TV GO?

@Henryk12  kanałów tych w Canal+ nie ma i nie będzie, ciągle chcesz kupować kanały, to może Cyfrowy Polsat weź, antenę sat masz, to kwesiatia konwertera na dwa wyjścia, podstawowy pakiet ma kanały co chcesz, full pakiet ma programy dla dorosłych 😎


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Jak mam obejrzeć kanały TVP1, TVP2, TVP SPORT, TVN, POLSAT w CANAL+ONLINE lub ORANGE TV GO?

W Polsat BOX GO też nie ma tam TVP1, TVP2, TVP SPORT.....

W TVP VOD też nie ma, TVP GO zrobili to tylko na same smartfony działa i na komputer w przeglądarka nie skorzystasz też z tego.............w MUX-5 test jest, ale nie działa, bo tylko wczytuje tam jakiś kanał i ciemność..........i wczytać żadnego nie może niestety. Tak coś z te HbbTV kombinują i ludziom nie działa.