Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ile Mb/s zajmuje TV w ofercie Orange Love?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Ile Mb/s zajmuje TV w ofercie Orange Love?

Mam pytanie ile zabiera mb/s telewizja w orange love ??? Czy bedzie mi wszystko dobrze smigalo jezeli mam tak od 13 mb/s do 18 mb/s po zwykłym kablu.

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

Ile Mb/s zajmuje TV w ofercie Orange Love?


Wociu napisał(-a):

Mam pytanie ile zabiera mb/s telewizja w orange love ??? Czy bedzie mi wszystko dobrze smigalo jezeli mam tak od 13 mb/s do 18 mb/s po zwykłym kablu.


@WociuTelewizja w Orange Love w technologii SD to 4Mb w HD 8Mb i jeszcze w 4K jest to około 32Mb


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Ile Mb/s zajmuje TV w ofercie Orange Love?

@Wociu, TV korzysta z ok 10mb/s...Orange instaluje OLove na neo do 20mb/s, więc powinno to działać, choć bez szału...


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Ile Mb/s zajmuje TV w ofercie Orange Love?

Bo podobna... i nie wiem czy to prawda ze jak spadnie prędkość ponizej 20mb/s to rozłącza ruter?? Po prostu jestem zainteresowany... ale ze sporo korzystamy z internetu nie wiem czy ta telewizja zda egzamin ? Mieszkam jakies 2 kilometry od centrali Orange i taka predkos internety to masakra


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Ile Mb/s zajmuje TV w ofercie Orange Love?

@Wociu, nie koniecznie...moja siostra ma OLove na neo do 20mb/s i jeszcze ani razu nie rozłączyło jej neta, poza ostatnimi burzami, gdzie raz zrestartował jej router. Fakt że ma do centrali ok 1km, ale to nie aż taka różnica... też intensywnie korzysta z neta. Filmy na smart TV np z cda w hd śmigają bez zastrzeżeń....

Anonim

Nie dotyczy

Ile Mb/s zajmuje TV w ofercie Orange Love?

@WociuMożesz wiązać TV po Sat a nie iptv wtedy  ci nie pobiera z łącza 

Anonim

Nie dotyczy

Ile Mb/s zajmuje TV w ofercie Orange Love?

Potwierdzam IPTV zabiera około 8Mb, mam neo 20Mb (pokazuje 17mb) i wszystko działa ok. Pamiętaj że zabiera łącze tylko przy jednoczesnym oglądaniu i siedzeniu na necie Emotikon: Szczęśliwy