Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

IPTV tnie i klatkuje


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

IPTV tnie i klatkuje

witam

mam pakiet love

miesiąc temu był u mnie monter orange bo internet nie działał zawiesił się ponoć na mojej linii może być max 10mb według strony powinno być 20mb pomijam już ten fakt mieszkam w centrum średniej wielkości miasta na obrzeżach mają internet 80mb, ale problem jest z tym żę tv strasznie klatkuje i przerywa są dni że da się oglądać czasem tylko obraz przerwie ale przez większość czasu tv nie da się oglądać nie chce tracić całego dnia na wizyty monterów które nic nie wnoszą zostało mi jeszcze rok do końca umowy czy jest szansa na zwiększenie przepustowości na mojej linii gdzie zglosić poza infolinią bo resety liveboxa nie pomagają.

15 ODPOW. 15

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32709
  • 38357
  • 1384

IPTV tnie i klatkuje

Innej opcji poza infolinią/czatem nie ma. Wszystkie metody kontaktu są tu http://orange.pl/kontakt

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

IPTV tnie i klatkuje

na chatcie proponują reset liveboxa a wizyta montera skończy się pewnie tym że powinienem się cieszyć że w ogóle działa może w salonie orange przynajmniej zaproponują przejście na wersje satelitarną bo niby mam 100 kanałów a na chwilą obecną oglądam tv z anteny


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32709
  • 38357
  • 1384

IPTV tnie i klatkuje

No niestety jak masz 10 mega to iptv będzie działać słabo. Nie wiem czy masz profil HD czy SD ale teraz już profili SD nie ma. Orange w miedź już nie inwestuje więc zgłoś się na światłowód http://oferty.orange.pl/internet

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4795
  • 121

IPTV tnie i klatkuje

Wracając do sedna tematu, tak jak zaprponował @Piotrekk85, możesz zapisać się na światło, a tym czasem spróbować zmigrować na tv sat, argumentując to brakiem warunków technicznych. IPTV zbiera od 8 do 12 mb/s z transferu...stad pikselizacja i cięcia internetu...przy 10 nic w miarę stabilnie nie pociągnie. Czy to awaria ze strony orange? Na początku było gwarantowane 20mb/s? Jeżeli tak, to dodatkowy pretekst do migracji 🙂

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32709
  • 38357
  • 1384

IPTV tnie i klatkuje

Przy iptv i neo 10 mega łącze powinno być inaczej skonfigurowane (inny temat czy jest) by tyle tv nie zabierała.

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4795
  • 121

IPTV tnie i klatkuje

Z moich rozmów z technikami wnioskuję że 20mega to krytyczne minimum do "jako takiego" funkcjonowania tv i neta....sama tv na łączu do 10mega też będzie kulała...w tym przypadku teoria niestety bardzo mija się z praktyką 😞

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32709
  • 38357
  • 1384

IPTV tnie i klatkuje

Oj kiedyś była w ofercie 6mega+iptv i chodziła. Gorzej jeśli są jakieś inne przyczyny np przeciążenie.

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4795
  • 121

IPTV tnie i klatkuje

Absolutnie się nie spieram @Piotrekk85 🙂 Kiedyś ilość kanałów SD pozwalała na wykorzystanie takiego łącza...teraz sam wiesz jak jest. HD zaczyna być standardem, a nie ma już w ofercie pakietów tylko z samymi SD. Ja osobiście spróbował bym zadziałać z migracją...

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32709
  • 38357
  • 1384

IPTV tnie i klatkuje

Ale na co migracją? Autor wątku chyba nie chce na satkę.