Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

IPTV na innych urządzeniach w domowej sieci

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 22
  • 63
  • 1

IPTV na innych urządzeniach w domowej sieci

Cześć, chciałbym czasami oglądać IPTV w domowej sieci WiFi na innym urządzeniu niż to podłączone do dekodera. Czy wiecie może, gdzie mogę znaleźć pliki M3U/M3U8 do kanałów Orange IPTV?

 

Wiem o usłudze Orange TV Go, jednak interesuje mnie możliwość użycia listy M3U/M3U8.

 

Czy w przypadku, gdy więcej niż jedno urządzenie w domowej sieci WiFi wyśle żądanie dostępu do IPTV, strumień telewizji będzie transmitowany do wszystkich tych urządzeń? Jeśli tak, to czy istnieje jakiś limit?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 6062
  • 24761
  • 209

IPTV na innych urządzeniach w domowej sieci

Strumienie są szyfrowane, nie da się ich oglądać na dowolnych urządzeniach. Wyłącznie na dekoderach operatora. Możesz ich wynająć do trzech sztuk.

TV GO to inna usługa. Możesz z niej korzystać na kilku dodatkowych urządzeniach, ale żadne z nich nie może być telewizorem.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 6062
  • 24761
  • 209

IPTV na innych urządzeniach w domowej sieci

Strumienie są szyfrowane, nie da się ich oglądać na dowolnych urządzeniach. Wyłącznie na dekoderach operatora. Możesz ich wynająć do trzech sztuk.

TV GO to inna usługa. Możesz z niej korzystać na kilku dodatkowych urządzeniach, ale żadne z nich nie może być telewizorem.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 22
  • 63
  • 1

IPTV na innych urządzeniach w domowej sieci

Dzięki za odpowiedź. Faktycznie, jeśli Orange TV Go jest w cenie na 3 urządzenia, to zabawa z M3U/M3U8 nie ma większego sensu przy jednym telewizorze.

 

Gorzej jest poza UE, bo z tego, co widzę, Orange próbuje blokować telewizję w takich przypadkach i wykrywać VPN, ale widziałem na forum sposoby na ominięcie tego i działa, więc nie ma problemu.

 

Temat wyjaśniony.