Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

HBO Max zamiast HBO GO w Orange bez dodatkowych opłat


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29498
  • 271

HBO Max zamiast HBO GO w Orange bez dodatkowych opłat

@tomizna  trochę źle się wyraziłem z tymi 24 miechami, oczywiście chodziło mi o zachowanie ciągłości subskrypcji. Zawsze można zrezygnować z usługi przez operatora i wziąć z wolnego rynku oszczędzając w ten sposób 😁😉


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 117
  • 312
  • 0

HBO Max zamiast HBO GO w Orange bez dodatkowych opłat

W Orange masz jeszcze 3 kanały HBO w cenie. Natomiast przy dobraniu na 24 miesiące jest jeszcze promocja w Orange że masz za 20 zł miesięcznie: https://www.orange.pl/telewizja/hbo


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5829
  • 23730
  • 199

HBO Max zamiast HBO GO w Orange bez dodatkowych opłat

Ale trzeba sobie jeszcze @tomizna zdawać sprawę, że to są dwa jednak różne produkty.

HBO MAX z "wolnego rynku" to odpowiednik HBO GO czyli serwis internetowy. Na pakiet HBO w IP TV Orange składa się tenże serwis i trzy kanały telewizyjne do oglądania poprzez dedykowany dekoder, zasadniczo poza internetem. Jakby na to nie patrzeć cena za pakiet ma prawo być wyższa niż za sam serwis internetowy.

 

Dziwne jest w tym coś innego. Dekodery ICU100 od Orange obsługują Netflixa, mimo że operator nie oferuje pośrednictwa w dostępie do tego serwisu. Natomiast serwis do którego operator pośrednictwo oferuje (HBO MAX/GO), nie jest przez ten dekoder wspierany.

Wrażenie pewnego chaosu potęguje fakt, że na dekoderach do multiroom jest dokładnie odwrotnie (IIRC, jeśli na Stream 4k nie da się odpalić HBO GO to proszę o skorygowanie mnie).

Tak czy owak wynajem tych dekoderów jest płatny ekstra, co dodatkowo komplikuje porównywanie ofert.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6533
  • 16126
  • 84

HBO Max zamiast HBO GO w Orange bez dodatkowych opłat

@j131  W Polsce nie ma HBO MAX 🤷


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29498
  • 271

HBO Max zamiast HBO GO w Orange bez dodatkowych opłat

@Citi2017  jeszcze nie ma ale będzie od 8 marca 😁


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6533
  • 16126
  • 84

HBO Max zamiast HBO GO w Orange bez dodatkowych opłat

@slav72 W Polsce będzie HBO GO dalej tylko nazwę zmienia na Max w Polsce to podróbka HBO MAX będzie 🤷😊 80 procent  filmów i seriali nie będzie dostępnych w Polsce 🤷


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 23
  • 0

HBO Max zamiast HBO GO w Orange bez dodatkowych opłat

No fakt, fakt, są jeszcze kanały tv, nawet pod tym kątem testowo się przesiadłem z HBO bezpośredniego na to z Orange, ale przez pół roku nie udało mi się obejrzeć nic w całości na kanałach tv więc dla mnie osobiście nie jest to bonus. Ale super, że jest ileś opcji do wyboru i każdy może wybrać coś pod siebie. Dla mnie mimo wszystko najlepszą ofertą jest HBO Max za 19.99 zł bez umowy terminowej i bez kanałów tv.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29498
  • 271

HBO Max zamiast HBO GO w Orange bez dodatkowych opłat

@Citi2017  mylisz się, a mianowicie dlatego między innymi że w HBO MAX dostępne będą treści 4K i materiały wytwórni  niedostępnych dotąd w HBO GO.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6533
  • 16126
  • 84

HBO Max zamiast HBO GO w Orange bez dodatkowych opłat

@slav72  nie liczył bym na szał


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29498
  • 271

HBO Max zamiast HBO GO w Orange bez dodatkowych opłat

@Citi2017  nie wiem jak Ty ale ja przekonam się o tym już za 3 tygodnie więc pozwolisz że wtedy wrócimy do dyskusji, dobrze? 😁😉